Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd ugató kutyájával?

Figyelt kérdés
Már több mint fél eve nem tudunk aludni a kutyájuktól mert végig ugatja az egész éjszakát.Mindenre ugat még egy ajtó csalódás miatt is órákig képes ugatni.Több mint 3x szóltunk már nekik de nem csinalnakw semmit vele.Mi a teendő ilyenkor ? Mert idén érettsegizek és ezt nem fogom eltűrni.
2015. szept. 24. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Feljelenteni csendháborításért.
2015. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kutyával semmit, a szomszéddal amit az első írt.
2015. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
kinyírni azért nem kéne a kutyát,de valóban szólni kell a szomszédnak,esetleg összefogni további szomszédokkal,lakókkal a környéken,ha többen reklamálnak,talán van eredménye. A kutyát elég leönteni vízzel ha ugat,legalábbis ez nálunk be szokott válni
2015. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Kedves büdös nyúl, a jó édes k***a anyádat kellett volna megmérgezni, mielőtt téged megfialt, idióta paraszt. Remélem ha egyszer gyerekeid lesznek, mindet megmérgezi és lelövi valaki, akit zavar a hangoskodásuk.
2015. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

A kutya nem azért ugat, hogy titeket, szegény szerencsétlen ártatlan embereket idegesítsen, hanem azért, mert valami őt idegesíti. Nyilván egész nap meg van kötve vagy bezárva egy kennelbe. Ok nélkül egy kutya sem ugat órákig, ha meglát vagy meghall valamit, akkor is csak ráugat.

Gondolom a szomszéddal beszélés abból állt, hogy átmentél hőbörögni, hogy azonnal csináljanak valamit, és kész. Ki kéne deríteni, hogy mi zavarja a kutyát, és az ellen tenni. Bár gondolom téged hangyaf*nyit sem érdekel egy állat élete, csak te alhass nyugodtan.

2015. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Van ugatásgátló nyakörv, venni kéne közösen a szomszéddal, Az ha ugat a kutya áramütést ad a nyakára. Hamar megtanulja hogy nem érdemes ugatni.

Fejlettebb országokban az ilyen kutyáknak kivágják a hangszálát mert ott már rájöttek hogy az ember nyugalma fontosabb mint egy állat hagoskodáshoz való "joga". Ezzel megmenekül a kutya a mérgezéstől, a gazda meg a peres eljárásoktól.

2015. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6 os.Érdekel az állat élete épp ezért is nem mérgeztem még meg.Viszont te nem ismered a körülményeket márpedig azok nem adottak,hogy elcsevegjünk a gazdával,hogy mitől ugat a kutya és különösebben nem is érdekel de ha napi 1-2 órát tudnál aludni a saját házadban és már rettegve fekszel le az éjjel mert a tudatalattid "várja",hogy mikor kezd el ugatni az a dög és már hányingert keltő ideggel kell végig "nyugodtan pihenni" az éjszakát akkor téged sem érdekelne az indok.Másrészt az a kutya már meg van hülyülve mert vagy 8 kutyájuk volt már ezeknek és mind megdöglik mert nem tudnak állatot tartani amíg nekünk 2 kutyánk volt gyerekkorom óta és az utóbbi még mindig él és szeretem szóval máskor ne legyél előítéletes 2.5 sor szöveg után mert abból nem hiszem,hogy megismertél engem!

Rendőr barátom kérdeztem ő mondta,hogy nem jelenthetem fel őket mert ez nem csendháborítás.És pont azt szeretném elkerülni,hogy nekem keljen hajnalba kijárkálni és sípolni más kutyáját csak azért,hogy én aludhassak.Az ugató nyakörv jó ötlet köszönöm.

2015. szept. 24. 16:23
 8/10 anonim válasza:
8%
Egy a kutyához hozzá ne nyujá mert nem az öö hibája villi a gazdájának kell szólni nálunk is a szomszédba ugat a kutya és mégis tudok aludninem vagy elég fárat drágám
2015. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem oldódik meg a helyzet használj füldugót.
2015. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
minden tiszteletem mellett, de a rendőr nem jogász. egyrészt a csendháborítás szerintem itt megállja a helyét, illetve amit leírtál az alapján akár az állazvédelmi törvény megsértését is rá lehetne húzni.
2015. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!