Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felső szomszéd probléma....

Felső szomszéd probléma. Zavarja a cigifüst, de ezt megteheti?

Figyelt kérdés
felszerelt az erkélyre valami érzékelőt. ha kimegyek cigizni elkezd hangosan jelezni, mindenki felnéz.

2015. szept. 22. 10:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%

Megteheti, saját erkélyére tette ki.

Társasházban (panelban) a többség megérti azt hogy a többség nem szereti a füstöt. És lemegy a földszintre és az ajtó előtt cigarettázik. Követhetnéd a példát te is.

2015. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
7%
Csak magát égeti le.
2015. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

hmm kreatív és ügyes...

sokan panaszkodnak am itt is, hogy nem tudnak mit kezdeni a büdös alsó szomszédokkal...gondolj bele neki mennyire gáz a dolog, hogy konkrétan nem tud szellőztetni, mert büdös van miattad...

am jogilag max a csendháborítás lehet gond, hisz nem veszélyes senkire nézve, nem tesz semmit, csak hangos...


22F

2015. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Ha a saját erkélyén, SZABAD TÉRben bejelez a füstérzékelő, akkor azért elég rendesen mehet fel a füst. Mondjuk én sem örülnék neki, hogy ha kimegyek az erkélyre jó levegőt szívni - erre az alattam dohányzó füstjét szívom. Vagy pl. mi szeretünk a teraszon enni, stb., nem örülnék neki, ha közben cigaretta füstöt kellene szívnom.
2015. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%
Valahogy el kell űzni a házban bagózó büdös parasztokat. Ez egy legális módszer.
2015. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
köszönöm szépen a tippet. Örök hálám :)
2015. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
55%

Ő erkélye azt szerel fel amit akar.

Én erkélyem, hagy cigizzek már nyugodtan.

Ha a lépcsőházban cigizik, az gáz.

2015. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes és hasznos válaszokat!

látom 1-2 emberre rá férne a pszichológus :)

2015. szept. 22. 10:57
 9/37 anonim válasza:
30%
Mindenki azt csinal az erkelyen amit akar. Egy cigi nem eg 24 oraig egyfolytaban, max 10 percig. Ennyit kibir, nem fog fustmergezest kapni.
2015. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
79%

Köszi a tippet, én is lehet, hogy kipróbálom. Utána is nézek, mennyibe kerül egy ilyen készülék. Kár, hogy a liftbe és lépcsőházba nem lehet csakúgy beszerelni, mert nálunk olyanok is vannak, akik ott füstölnek.


Kérdező, nekem érzékeny a szemem erre, ami azt jelenti, hogy fáj, csíp, és szemcseppet használok emiatt, az meg nem megoldás, hogy ha munka után hazaérek, és este ki akarok szellőztetni, ne nyissam ki az ablakot a saját otthonomban. Nem is tudnék dohányzó emberrel egy lakásban élni.

2015. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!