Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd lányal tegnapis...

A szomszéd lányal tegnapis orditott a nevelőanyja, és pofozta kinek szólhatok? Az a baj, hogy nekem holnap is itt kell laknom. ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Ma reggel ahogyan felébredtem újra ez jutott az eszembe.Falun élek Kelet magyarországon.Sok itt a kisebbség...Ez a csalad is a pasi kisebbség az asszony magyar.A testvére lányát neveli.Valamiért ő neveli.Máskor is voltak.Veszekedések.Gyakorlatilag nyáron majdnem naponta.Most 17-éves a lány.Van egy falumbeli nő aki családsegitő.De ha neki szólok,és ő megjelenik akkor egyből tudni fogják hogy miért van ott.Tegnap miután az mondogatta az asszony hog menj el innen vagy takarodj innen ezutan kijott o hirtelen.Elkepzelheto hogy látott.Ha nem látott volna más lenne a helyzet,de kb 80% hogy meglátott.Olyan pofont adott a lánynak, hogy én kb 20 méterre hallottam a csattanást.Egyébként annyira egyértelmű.Egész héten csend volt.A lány hazajön az iskolából és megveri.Van saját közös gyerekük is azt mondjuk úgy hogy szeretik.A szomszéd assony is hallotta szerintem.7x éves csak ő szerintem ilyenbe nem mer beleszólni.Az az érdekes,hogy nem a kisebbségi férj bántja a lányt hanem az asszony...

2015. szept. 26. 05:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha, nem teszel semmit, akkor Te ugyanolyan bünös vagy, mint az aki ver.

Az teljesen mindegy, hogy mi miatt veszekednek, senkinek sem áll jogában a másikat fizikailag bantalmazni.


En, ha a Te helyedben lennek, beszelnek elöször a 17 eves lany anyjaval.

Tudatara adnam, hogy ha, nem valtozik a szituacio, akkor hivatalos segitsegert fordulsz.

Legalabb megtudja, hogy van valaki, akinek nem mindegy a 17 eves lany sorsa.Emiatt nem kell neked elköltöznöd onnet, Te akarmikor tiszta lekiismerettel a szemebe nezhet, ellenben neki ( a mostohaanyanak) le kell sütnie a tekintetet, ha Teged lát.

(Felteve, ha van benne lekiismeret)

Tegyel valamit, ne tétlenkedj. En pont akkor csengetnek, vagy dörgetnem rá az ajtot, amikor pofozza a lanyt.

2015. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én biztos nem nyitnék rájuk csak ugy. A környezetemben is élnek kisebbségiek, el adják az egész utcát úgy kiabálnak egymással, de mikor valamelyiknek a védelmére kelsz, és ezáltal a másikat probálod leinteni, tuti összefognak, és neked annyi. Még te leszel a rossz.

Ettől függetlenül természetesen kellene segítséget kérned, mert az a kislány nem ezt érdemli. Ha egyedül nem is megy, beszélj egy szomszéddal, aki segítene neked bejelentést tenni.

2016. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!