Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek elmenjek a kollégi...

Szerintetek elmenjek a kollégiumból?

Figyelt kérdés
Szóval pécsi 1. éves orvostanhallgató lány vagyok , egy havi 4000 forintos kollégiumba , és én tanulós vagyok.Van egy szobatársam akit ki nem állhatok , de színleg próbálom vele a jóviszonyt fenntartani . DE nagyon utálom. Cigizik a szobába , nem hagy tanulni , én korán leszoktam feküdni 10 körül hangosan nézi a sorozatait . Evés közben zenét hallgat , és elegem van . Nem hagy aludni hajnali 2 - ig ég a villany , lehet hogy neki mindegy de én a 8 órakor kezdődő előadáson is ott vagyok. Mindig megkérdezi , hogy már lefekszel.

2016. jan. 13. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod finanszírozni az albit, akkor hagyjad.

Ha meg nem, akkor azzal beszéld meg, akinek ki kéne fizetni.

2016. jan. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet másik szobát kérni, vagy nem tudsz valakivel cserélni? Ha nem megy, és nem tudsz tanulni, akkor keress albit.
2016. jan. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az alvérlet nem feltétlen jobb, ott is lehetnek olyan szomszédok, akik nem csöndesebben.


Elsö menetben beszélnék vele, második lépésként megkérdeznem a kollegium vezetöjét, hogy nincs-e másik szoba szabadon, vagy olyan valaki mellett üres hely, akinek hasonló anpai ritmusa.


Ha semmiképpen nem lehet cserélni, akkor esetleg érdemes albérletet keresgélni, de csak akkor jelentkezz ki, ha már van biztos helyen (meg elég pénzed az albérlethez.

2016. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj másik szobatársat, albiban is kidofgatsz olyat, aki üvölteti a zenét és/vagy igénytelen paraszt.
2016. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elmenni, cserélj szobatársat valakivel. Ha másnál is tudsz hasonló problémáról, akkor már meg is van oldva.
2016. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a helyi cserét nem tudod megoldani, akkor menj el onnan, mert így előbb vagy utóbb annyi a tanulmányi eredményeidnek. Őt meg nem fogja érdekelni, hogy kibuksz miatta az egy-ről. Pedig elég sok erőfeszítésedbe került, hogy bekerültél.
2016. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!