Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez csendháborításnak minősül?

Ez csendháborításnak minősül?

Figyelt kérdés
Felettünk lakik egy albérlő anyuka a 10 éves kislányával együtt, akinek kedvenc időtöltése az ágyon és padlón való folyamatos ugrálás, futkosás, trappolás, és igazából bármi, amivel nagy zajt lehet csinálni. El sem lehet mondani mennyire idegesítő. Ahogy hazaérnek az iskolából egészen estig ezt hallgathatom. Már felmentem négyszer, és kedvesen elmondtam, hogy próbáljanak meg kicsit halkabban létezni, mert ez ilyen formában kibírhatatlan, de semmit sem ért az egész. Én már tényleg nem bírom tovább, úgyhogy mostmár elhatároztam, hogy tényleg pontot teszek az ügy végére. Szerintetek mit tehetnék, ami tényleg eredményre is vezet? Keressem fel a főbérlőt? Vagy gyűjtsek aláírást és azzal menjek a főbérlőhöz? Hogyan lehetne kirakni őket innen?

2016. jan. 14. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%
Ez nem csendháborítás. Tegyél pontot az ügy végére, és tűrd békében. Nem mellesleg ordenáré alak vagy, ha utcára rakatsz egy kisgyerekes családot, akik amúgy nem vétettek neked semmit.
2016. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha úgy viselkednek mint az állatok, akkor nem valók emberi lakásba. Nevelje meg a gyerekét, hogy csak napi fél óra ilyen hangoskodás van
2016. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy "gyerek még", nem mentség semmire.

Életem első 14 évében tarsasházban laktunk, és képzeld " toleráns kérdező", minket neveltek a szüleink, és mindig ránkszóltak, hogy ne dübögjünk. Még azért is, hogy ne csapjuk oda a sarkunkat járás közben a padlóra, mert az is baromira zavaró. Megszoktuk, és nem is volt soha probléma a szomszédokkal.

2016. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A hangszóró a plafonra nem rossz ötlet, de ne heavy metalt vagy hasonlót játssz rajta, hanem magas frekvenciát, amit csak a gyerekek hallnak(és idegesíti őket). Ha hallod, hogy elkezdenek hangoskodni akkor bekapcsolod. Pár nap alatt rá fog jönni
2016. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!