Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Amúgy maximálisan állatbarátké...

Amúgy maximálisan állatbarátként kérek tanácsot, lakótelepi lakásban élek, és az egyik szomszéd kutyájától reggelente nem tudok nyugodtan aludni, ahogy beindulnak hajnalba munkába, a kutya nonstop ugat, van-e erre megoldás?

Figyelt kérdés
nem vagyok kötekedő típus, de tele van a hócipőm

2016. jan. 27. 07:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

Van, akinek fontosabb egy kutya, mint egy baba. Mi az, hogy nem hasonlítható össze? Állítom, több ember jobban szereti a kutyákat, mint a kisgyerekeket.

"Ne hasonlítsunk össze egy embert egy kutyával..."

Miért is?

Mert a kutya tud feltétel nélkül szeretni, odaadóan, és sokkal több szerető érzés van bennük?

Igen, tényleg ne hasonlítsuk őket össze.


Amúgy ha zavar a kutyaugatás, a jegyzőtől is kérhetsz birtokvédelmet, de előtte közöld ezt a szomszéddal.

Sok olyan gazda van, akik úgy választanak kutyát, (és utána nem foglalkoznak vele) ami nem való bezárt helyre.

2016. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát, én is azok közé tartozom, aki ezerszer jobban szereti a kutyát, az állatokat, mint az embereket. Nem is vagyok büszek magamra! Mert az éllatokat, akis kiszolgáltatott lényket sokkal egyszerűbb szeretni, mint az emereket. Ők nem írnak a gyskori kérdésekbe, és az egszerű kérdésre nem válaszolnak úgy, hogy az okos tanácsaik közé beszúrnak egy-egy tüskét. Nem oszták az észt, hanem egyszerűen csak vannak. Innen a témát lezártam. Mindig levonom a tanulságot, hogy sokkal több a rosszindulatű ember, mint a jó.

A szomszéd, a jóindulatúhoz tartozik. Szó nékül, személyes találkozás nélkül, szabad életteret keresett a kedvencének, mert se eset, se reggel nem hallottam panaszos ugatást.

2016. jan. 28. 12:19
 13/14 anonim ***** válasza:
28%
Aki szerint a kutya zavaró tudok szolgálni egy ággyal és a szomszédban ordító két hülye gyerekkel. Ha unod majd a síitást és a tapsolást megbeszéljük.
2016. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne is mond kérdező! A szomszédaim felének van kutyája,közvetlennek is,és más állatok is,melyek hangosak.Nem egyszer kelek hajnalban ugatásra,vinnyogásra,bármi másra. Kisgyermek sírása,kiabálása egyáltalán nem zavar!


"Bosszúból" én is szoktam hangoskodni, és valahogy megszoktam, ennél többet nem tudok neked sem javasolni, illetve a füldugót esetleg.


Ablakokat,ajtókat zárd mindig be lefekvéskor.

2016. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!