Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sok esetben miért ilyen nagy...

Sok esetben miért ilyen nagy az utálkozás dohányzó - nem dohányzó szomszédok között? Nálunk páros-páratlan órára van osztva ki mikor cigizhet, ki mikor szellőztethet. Egyszerű megoldás, miért gyűlölködnek inkább?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 20:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
80%
mert az emberek imádják b*asztatni egymást...vallás, foci, politika, izlés..bármi amibe bele lehet kötni abba bele is kötnek..de ha vállalni kell a felelősséget akk mindig a másik kezdte, a másik hibája..
2016. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Mert a gyűlölködés az ember igazi természete, csak tettetjük a civilizációt de ha nem lenne igazságszolgáltatás mindenki megölné másikat.
2016. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Otthontól azt várja az ember, hogy azt tehesse ami épp jól esik neki. Senki ne korlátozza, senki ne zavarja. Ez társasházban nem így működik persze. Sajna családi házban nem éltem még, gondolom ott sokkal élvezetesebb :)
2016. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

20:33

Ez igaz.

2016. febr. 16. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mindig van olyan, akinek semmi nem elég. Akinek mindent szabad, akire nem vonatkoznak a szabályok. Az ilyenek szoktak bagózni, csikket szétdobálni a liftben. Ja, hogy a többi megfullad ha megpróbál beszállni? Ha nem tetszik lépcsőzzön, nehogy már szegénynek 30 másodpercet várni kelljen a nikotinaadagjára.
2016. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 zgyzgy ***** válasza:
39%

Ilyenről még nem hallottam.

A lakásomban akkor cigizek, szellőztetek, amikor akarok.

2016. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Mert a cigi káros. Engem nem érdekel, ha dübörög a zene, hangos a gyerek, büdös a kaja. Elmúlik, nem rontja az egészségemet.


De nyáron egész nap nyitva van az ablak, és úgy gondolom, nekem több jogom van a levegőhöz, mint másnak a füsthöz. Ha annyira kell neki, zárja be magát teljesen és cigizzen. Az a legrosszabb, mikor nyáron akarsz egy kis friss levegőt, de csak az a szemfacsaró szag ömlik be.

2016. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Jaj... de jó sok embernek ez a legfőbb gondja.
2016. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
hát neked sincs sok bajod, ha az a legnagyobb gondod, hogy páran a cigifüstre panaszkodnak a GYIK-en :D
2016. febr. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy a gyakori kérdéseken levő panaszkodásra gondolok, van élet máshol is kedves utolsó!
2016. febr. 17. 05:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!