Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beperelhetem a tulajt, ha...

Gábor69 kérdése:

Beperelhetem a tulajt, ha hajléktalant csinál belőlem?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve bérlek panelszobát Tibortól . Papírt írtunk , tartózkodási lakcímet jelentettem be . A lakbért kezibe adtam minden hónapban pontosan . Próbálta eltitkolni hogy a pénzt magára költötte és évek óta nem fizet be egy csekket sem . A lakást elárverezték , ezt már muszáj volt közölnie velem . Tehát , hajléktalant csinált belőlem . Az új tulaj egy hónapot adott , hogy költözzünk ki . .. Beperelhetem Tibort ? Követelhetek tőle kártérítés ?

2016. márc. 4. 15:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az biztos .. Én nem segítem őt tovább , nem érdekel mi lesz vele , bár megkért hogy segítsek neki a költözésben , mert valami isten háta mögötti faluban akar egy kecót megvenni .. Eddig közmunkásként dolgozott mert segg hülye , nincs szakmája és ahogy elhunytak szülei , rá maradt a lakás , egy darab csekket nem fizetett be . kb 10 évről van szó .. Nekem mindig tartotta a markát a pénzért . Tudta mikor megyek haza pénzzel , olyankor az előszobában ült és úgy várt . Ha épp nem , akkor kopogtatás nélkül jött be hogy mikor fizetek . Aztán fogta a pénzt és bevásárolt a hipermarketben , kaja pia , süti , nasi .. Aztán csak feküdt a szobájában a tévé előtt , csak szarni és zabálni jött ki a szobájából . Közmunkásként "dolgozot " de azt is ellógta . Én meg minden reggel ötkor kelek és megyek dolgozni ..
2016. márc. 4. 17:39
 12/14 A kérdező kommentje:
Legszívesebben belevernék a fejébe vagy kettőt-hármat , mert gusztustalanul kihasznált és kicseszett velem , visszaélt a jóhiszeműségemmel .
2016. márc. 4. 17:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Tibi te bitang óó
2016. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Belegondolva utólag , és elolvasva a reagálásokat , olyanok írtak nekem "tanácsot " , akik nem tudják , hogy az albérlőnek is vannak jogai . És a kapitalizmusban az diktál , legalábbis beleszólása van dolgokba , aki fizet !
2016. júl. 30. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!