Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek? Ez parasztság?

Szerintetek? Ez parasztság?

Figyelt kérdés

Éjjeli fél 3-ig duruzsolnak lakótársam meg a kedves barátja, hangosan......úgy hogy én másnap reggeltől, estig dolgozom....nem tudok aludni legfőképp a barátja miatt.....másnap reggel emg mikor felkeltem hangosra felkapcsolatam a tévét, fel is ébredtek rá-----


mégis hogy szóljak nekik h légyszives ne beszéljenek olyan hangosan mert nem tudok aludni, nem tudom dühömbe normílisan mondani.....nagy büdös bunkóak h egyfolytában pofázik mint akit felhúztak


N


2016. márc. 18. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megmondod, neked kelned kell reggel. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.
2016. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ha van a bérleti szerződésben olyan pont, ami szerint a lakóknak be kell tartani a normális együttélés feltételeit, akkor ebben az esetben lehetne erre hivatkozni

tulajnak is lehet szólni


vagy nekik


"nagyon hangosak voltatok éjjel, légyszíves kicsit fogjátok vissza magatokat, mert aludni szeretnék"


vagy ilyesmi


de azért te sem vagy százas, reggeltől estig dolgozol, de azért reggel amikor felkelsz bosszúból még direkt felébreszted őket a tvvel :D szóval igazából megérdemlitek egymást :D

2016. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"másnap reggel emg mikor felkeltem hangosra felkapcsolatam a tévét, fel is ébredtek rá"


látszik, hogy nem sok ész szorult beléd...nem megpróbálod normálisan megbeszélni, hanem egyből ilyenekkel viszonozod...

igen parasztság volt, hogy ordíttattad a tv-t!

ha meg zavar, hogy hangosan beszélgetnek akkor SZÓLJ NEKIK! ja, hogy nem tudod kinyitni a szád? akkor meg is érdemled...


23F

2016. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szavakkal????

Még egyszer sem szóltál s dühös vagy..... Epic gratulation.

l2communicate

2016. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát majd mondom nekik, de enkem nemigazán megy az asszertiv kommunikáció
2016. márc. 18. 21:44
 6/7 anonim válasza:
Úgy tűnik neked semmilyen nem megy :-D
2016. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces
2016. márc. 19. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!