Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek jogosan vagyok irigy?

Szerintetek jogosan vagyok irigy?

Figyelt kérdés
Nekem az az életcélom, hogy Izlandon lakjak, ezért tanultam, dolgoztam, ismerkedtem emberekkel, kultúrával, nyelvekkel, helyeken is jártam amik hasonlóak Izlasndhoz hogy felkészüljek...erre az Izlandi bevándorlási hivatal bejelenti, hogy 200 menekültet fogadnak be alanyi jogon...az Izlandiak lakást osztanak velük, ami nagyon jó, hisz segítenek, de kapnak segélyt, támogatást, ott lehetnek a világ legszebb helyén, alanyi jogon. Csak ez nekem kicsit furcsa, kirekesztő, megbántva csalódottan érzem magam...itt ülök egy eldugott kis panellakásban, eszem a konzervet. Miért csak menekülteket fogadnak be? Az Izlandiak nem szeretik a Magyar embereket? :( Pedig én szerettem az Izlandi embereket! :(
2016. márc. 19. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen megértelek. Én ugyanígy éreztem, amikor menekültkérelmet kértem a vöröslámpás negyedbe, de elutasították azzal, hogy "Nem vagyok elég jó".. : /
2016. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább olyan szánalmas ez...
2016. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint én?
2016. márc. 19. 21:27
 4/8 anonim válasza:
Hát igazad van nem igazság, hogy téged nem endegnek be. Viszont részben örülhetsz is, mert a migránsok között vannak öngyilkos merénylők.
2016. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fizetik nekik a repjegyet...öngyilkos merénylő a nagy lakosságú országokban van leginkább.
2016. márc. 19. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Járj szolizni, kiabáld, hogy "Allahu akbar!", aztán majd neked is küldik a jegyet.
2016. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bűnözőket importálnak, az ottani tökéletes közbiztonság hamar le fog romlani.
2016. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igazából felőlem nyugodtan, majd legalább megeszik, amit főztek. Mert én adtam is volna valamit az ottani társadalomnak pl. dolgoztam volna.
2016. márc. 20. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!