Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet az összeférhetetlen...

Mit lehet az összeférhetetlen szomszéddal tenni?

Figyelt kérdés
Van a szomszédunkban egy zombi kölyök, aki legalább 30 éve nem dolgozik sehol. Minden szomszéddal haragba van, mindenkit szid, mocskol, megöli a kutyát-macskát. Mi voltunk az utolsó szomszédja aki még szóba állt vele, de nyár óta nem köszön. Az okát nem tudjuk, de akármikor kimegyünk az udvarra pofázik, mocskolódik, köpköd. Én ma este beszóltam neki, hogy te vagy köpködni való mocsok és bejöttem. Mit lehet egy ilyen állattal tenni, aki a tulajdon anyját is keféli????
2016. ápr. 3. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnézetni vele a titok c filmet
2016. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudomást sem venni róla, vagy elköltözni.
2016. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az én állataimmal csinálná akkor tolószékes lenne. A jegyzőnél lehet birtokvédelmet kérni, ha nem jön be akkor meg úgy elverni, hogy az antropológus is megtapsolja.
2016. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért a kérdzeőnek kéne elköltözni?

Amúgy feljelentést kell tenni, amiért csak lehet. Majd ha kimegy a sok kis csekk csekély 50-60 ezres bírságokról, akor észbe kap.


Lehetséges feljelentési alapok: becsületsértés, állatkínzás, csendháborítás.

2016. ápr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit tud a birtokvédelem ilyen esetben? Ez engem is érdekelne. Mi a birtokvédelem?
2016. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jegyző kötelezi, hogy hagyjon fel a tevékenységével, hogy a kérdező tudja mindennapi életvitel szerűen használni a birtokát.
2016. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!