Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket mivel idegesít a...

Titeket mivel idegesít a szomszéd?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 19:05
1 2
 11/17 Mandy1408 ***** válasza:
100%
Hát mellettünk papíron elmebetegek laknak, az egyik közülök áfával együtt 200 kiló és visít, döngeti a betont, alattunk meg olykor gyerekek teszik ugyanezt, de valahogy sokkal idegesítőbben....
2016. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Peter Drag ***** válasza:
Azzal, hogy van.
2016. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tom Benko ***** válasza:
Jobbról a lelkész, balról a templom, hátul meg két kedves öreg lakik. Megvadulok, hogy nincs mibe belekötnöm. :D
2016. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Engem a szomszéd kutyája idegesít - sok év alatt sem tudta megjegyezni, hogy én vagyok a szomszéd, és, ha a az udvaromon a kerítést (a saját udvaromon a saját kerítésemet) megközelítem kb. 6-7 méterre, vadul elkezd ugatni (farkaskutya-féle). Márpedig gyakran megközelítem, mert az udvaromnak kb. pont a fele ez a távolság (szélességben). És kitartóan ugat. Magamba már többször megfenyegettem életveszélyesen.
2016. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Schreiber László válasza:
Azzal, hogy ott lakik
2016. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A mostaniak. Az egyik egy öreg francianevű de angolul beszélő férfi, állandóan belenyír a telekhatáron levő bokrokba, virágokba. Vagy rávezet a szép kistulipánokra az autójával, ahogy befordul.

A másik felől egy állami nyugdíjas lakik a kínai felesége családjával. valamit ki-be pakolnak a garázsukból állandóan, főleg éjszaka. És az nagyon zavar, hogy nem tudni miért, de sokat járnak a rendőrök hozzájuk, de nem tudni miért. Beszélgetni nem lehet velük, alig fogadják a köszönést is.


De régebben volt két öregasszony szomszédunk is, egy jobbról, egy balról. Utálták egymást, ha az egyikkel beszéltem két szót, a másik haragudott, és fordítva.

Próbálkoztam évekig, hogy mind a kettővel legalább beszélő viszonyban maradjak. Az egyiknek aranyos kutyája volt, a másik bent macskákat tartott. Mind a kettő jól főzött, az egyik maga ivott -a postással is-, a másiknak csak a férje, aki soha nem jött ki a lakásból. Mi meg egyáltalán nem ittunk, pénzünk se volt rá. De az egyik a közös fal mellett ordíttatta a tévéjét, a másik -másik felől- a közös falhoz tette a zongorát gyakorolni. Pedig 3 szobája volt mind a kettőnek. Hangszigetelést kellett csinálni.

2016. máj. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A felettünk lakó szomszéd sokat dohányoz és az alkoholt sem veti meg ezzel még nem lenne gond csak a magatartásával ront a helyzetén. Panelban lakunk a 2. emeleten, nincs különösebben más szomszéddal gond, csak pont a fenti idősebb úrral aki nem vicc egyszer ledobott egy elfogyasztott sörös dobozt (!) És egy 50-es éveiben járó emberről beszélek!!

Nagyon beképzelt és bunkó figura, sajnos pár éve költözött oda lakásvásárlással és már amióta ott lakik velünk és más szomszédokkal is balhézott.

2022. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!