Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek bunkó dolog az...

Szerintetek bunkó dolog az erkélyen dohányozni?

Figyelt kérdés
Szomszéddal összebalhéztunk ezen és érdekelne mások mit gondolnak.

2016. ápr. 25. 23:01
1 2
 11/20 acelsziv ***** válasza:
77%
Az. Hozzánk is bejön ha valaki az erkélyén cigizik és nagyon zavaró.
2016. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem. Akkor venném komolyan a picsogásukat, ha mondjuk a benzingőz miatt is problémáznának. De tökre nem tartom jogosnak, ha valaki megérzi a cigiszagot már hisztizik, de a szmog vagy bármi más büdös nem zavarja. Ilyenek szoktak előszeretettel budáskenyeret sütni, meg jó kis pörköltszagot a folyosóra szellőztetni.
2016. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mert én eltudom szívni a cigim máshol is, úgy, hogy senkit ne zavarjak vele. Mi lépcsőházunkban 1 család jár ki cigizni erkélyre ( mi lejárunk), utálják is őket :-$
2016. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Hozzám is bejön. A felső szomszéd szinte egész nap az ablakon kihajolva dohányzik. Nyáron amikor nyitva van az ablak nagyon kellemetlen egy nem dohányzónak.

De ezért (már) nem szolok neki mert más ügyből kifolyólag rég kiderült hogy egy hatalmas bunkó.

Ablakpárkányon is áll a hamu, sőt már hamuzott a fejemre amikor éppen kihajoltam az ablakon és cigarettacsikk is esett be az ablakon keresztül.

A dohányosok többsége ilyen. De tisztelet a kivételnek (remélem van).

2016. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

Amíg nem költöztem kertes házból panelbe el nem tudtam képzelni, hogy az alattunk vagy mellettünk lévő ablakból/erkélyről be tud jönni a füst, a felettünk lévőből meg a hamu... most már nem kell elképzelnem, tényleg megtörténik.


Ha szólnak és folytatod, akkor igen, rohadtul bunkó dolog.


Tudom, hogy rohadtul off, de: baromi drága a cigi, mindenki tudja, hogy rohadtul egészségtelen is és egy dohányos ember egy nemdohányzó számára rohadtul büdös, kellemetlen szagú meg már lassan nem is lehet sehol sem dohányozni (éttermek, kávézók, kocsmák, iskolák környéke, buszmegálló stb). Miért nem próbálsz meg leszokni?

2016. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

18:50

Próbáltam, de nem ment.

2016. ápr. 27. 08:34
 17/20 anonim ***** válasza:
6%
Valóban beszáll, erről a mi társasházunkban lakók is beszámoltak. Valahogy meg kéne egyeznetek egy "jelben", hogy mikor tudja mikor dohányoztok és arra az öt percre zárva tartja az ablakot.
2016. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
Na nehogy már az egészséges alkalmazkodjon a függőbeteghez. Ha egy alkoholista minden este ordibál a lakásában, te megegyezel vele hogy majd te addig füldugót teszel be? Ne legyünk nevetségesek...
2016. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha zavarja a szomszédot, akkor igen. Nálunk aki dohányzik, lejár a ház elé.
2016. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én meg majd akkor a saját erkélyemről fogok célbalőni a te pofádra, aztán ha nem bírod elviselni, kössed fel magad.
2016. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!