Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthetem, kihívhatom a...

Feljelenthetem, kihívhatom a rendőrt a szomszédra ilyen dolog miatt? A rendőr fog intézkedni?

Figyelt kérdés

Panelban élek, felettem egy 30 körüli házaspár lakik a 2-3 éves forma gyerekükkel.



Folyamatosan üvöltöznek, dübögnek, vergődnek, többször szóltam, hogy legyen csendesebbek, de csak süket fülekre találtam. Káromkodnak a gyerekkel, egymással, tipikus proli, gerinctelen majmok.


Viszont kb 1 hónapja az új heppjük, hogy a gyereknek vettek egy kismotort, amellyel a házon belül motorozik faltól falig.

A hangja olyan, amikor végiggurul a parkettán, mintha földindulás lenne, leakarna szakadni a plafon. Mellé még a motor kerekeit is, ahogy gondolom megfordul a falnál, 4-5-ször a padlónak veri. (Gondolom lusta felállni a motorról, és minden alkalommal, így fordul 180 fokot, hogy ismét guruljon..)

Többször szóltam már, hogy ez nem bentre való, és ez már kimeríti a pofátlanság fogalmát, mert irgalmatlanul áthallatszik. Körülbelül olyan hanggal jár, mint amikor a villamos elmegy közvetlen melletted. Amikor szólok 5(!) percre befejezik, majd folytatják. Felvettem telefonnal a hangot, kb olyan hangja van, mint közvetlen mellettem motorozna a gyerek, az én szobámban.


Pitiáner dolognak tűnik, de hetek óta ezt hallgatom, naponta több órán keresztül. Dolgozok, tanulok, pihenni esélyem nincs így, mert reggel hattól este tízig, napszaktól függetlenül ezt csinálják.

Ha odáig fajul, hogy rendőrt kell hívjak, fognak ilyen """"piti""" dolognak tűnő probléma miatt intézkedni?


2016. máj. 16. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A zajt felveheti :)
2016. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A zajt felveheti, hiszen ki pereli be érte, a nyuszimotor? :D
2016. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze, fog, hasonló helyzetben voltam, elbeszélgetett a felső lakókkal a járőr, papírt mondjuk nem írt de utána jelentősen visszavettek. Bár ez szerintem rendőrfüggő.
2017. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!