Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért emelhet rám panaszt a...

Ezért emelhet rám panaszt a szomszédom?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, a panelunkon teljes falán szintenként végig futó erkélyek vannak, és csak egy választófallal van elválasztva a szomszéd erkélyrésze a miénktől, az erkélyen dohányzom és a szél valahogy mindig a szomszédhoz fújja a füstöt a választófal előtt át, pedig a legtávolabb megyek tőle. Folyton kiabál, hogy a füst ahogy dohányzom beszáll az ő nyitott hálószoba ablakán és ez zavarja és hogy jelenteni fogja a közös képviselőnek. Ezért érhet engem bármiféle rossz?

2016. máj. 25. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Tulajdonos vagy? Lakógyűlésen volt erről szavazás? Sajnos vannak társasházak ahol tilos az erkélyen cigizni, hiába a te tulajdonod.
2016. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
szóval azt mondod utolsó, hogy minden áldott nap mikor rágyújtanék ne az erkélyre menjek hanem battyogjak le a lépcsőn a legfelső emeletről (4.-k) a ház elé, hgoy elszívhassak egy cigit? Nem direkt szállítom neki oda a füstöt, nem azért mert szemét vagyok, ilyen a fekvése a háznak.
2016. máj. 27. 22:32
 13/21 anonim ***** válasza:
38%
Dohányozz bent a szobában. Én sem szeretem, amikor ránkfújják a füstöt. Rettenetesen büdös.
2016. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

11 vagyok. Nem ezt írtam. A kérdésedre adtam választ. Plusz tettem fel 2 kérdést.


Nyugodtan dohányozz a lakásban ha nehezedre esik lemenni. Lényeg, hogy ne a szomszéd lakását füstöld össze és béke lesz. Sajnos a lényegen nem változtat, hogy direkt vagy véletlenül lesz cigifüstös a hálója.

2016. máj. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
Bizony menj le. Nem is tudom, ez nálunk evidens minden dohányosnak a házban, de az itteni kérdéseket olvasva lehet csak én lakok ilyen fura helyen.
2016. máj. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%
Ugye, hogy önző? Őt felháborítja, de végtelenül, hogy minden áldott nap le kellene battyognia a ház elé dohányozni, és eközben bele sem gondol, hogy a szomszédját ugyanennyire felháborítja, hogy minden áldott nap dohányfüsttel büdösíti be a lakását. Hát nikotinfüggő barátom, te vagy az, aki a konfliktust generálja, neked kell békés megoldást találni, nem pedig pattogni, ha szólnak.
2016. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem vagy egész nap otthon, akkor nem tudod telefustolni a lakását. Azt meg fizikai keptelensegnek tartom, hogy annyi füst szállna át,hogy tele legyen neki fustolve. Igen, megeri, de kB ennyi. Arra a 10 percre csukja be az ablakot. Komolyan már felháborító, amit a dohanyosokkal csinálnak. A benzingoz nem zavarja,ami bemegy az ablakán??? És a vasárnap reggeli bundaskenyerszag a lépcsőházban? Mindig csak a dohányosok... Komolyan már én unom, pedig nem dohányzom.
2016. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16%
Megerzi*
2016. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hát naponta csak csak 5 órát vagyok itthon az alvást leszámítva
2016. máj. 31. 21:42
 20/21 anonim ***** válasza:
55%

Ezt én is bírom, hogy állandóan szellőztetni non-stop nyitva a kedves szomszéd ablaka és 50 köbméter füst ő hozzá áramlik be.

Azért ennyire nem durva a helyzet, csak szeret pikkeskedni a szomszédod. Kertes házban ugyan ez a helyzet. Valaki az utva végén gallyakat, avart tüzel: megoldás? Becsukom az ablakot.

Sose értettem ezt...

2016. jún. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!