Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti szólnátok a szomszédnak,...

Ti szólnátok a szomszédnak, ha vasárnap 1-kor kezdene füvet vágni, jó órán keresztül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 07:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
82%
milyen 1-kor ? hajnalban? mondjuk felőlem aztán nyírhat, amikor akar, én alszok, az tuti, de ha délutánról beszélsz, akkor ugyan miért szólna neki bárki is? hát mikor nyírjon füvet, ha nem hétvégén napközben?
2015. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
89%
Ja, szólnék, hogy ha végzett, akkor nálam is csinálja meg :)
2015. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
délután, csendrendelet nincs??
2015. szept. 7. 07:51
 4/62 anonim ***** válasza:
58%

jaj ne viccelj már ... íme a jó kis magyar szomszédi viszony :)


de van csendrendelet, csak éppen nem hiszem, hogy a fűnyíró elérné azt a decibel értéket, ami hangzavarásnak minősül. de minek foglalkozol vele? csináld a saját dolgodat aztán annyi. legközelebb meg majd ő fog szólni neki, hogy nem tetszik, ahogy elindulsz az autóddal, mert zavarja a motor hangja.

egyszerűen hihetetlen számomra h léteznek ilyen emberek, de most komolyan ...

2015. szept. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
4-es most mi bajod, a vasárnap a pihenésről, kikapcsolódásról kellene, hogy szóljon, erre ő meg beizzítja a gépét...
2015. szept. 7. 08:01
 6/62 anonim ***** válasza:
63%
Akinek van kertje és melózik is, az mikor csinálja meg a munkákat? De ha zavar kérd meg, hogy korábban, később vagy szombaton csinálja meg. Számíts rá, hogy lekever egy pofont amiért te akarod megmondani mikor mit csináljon.
2015. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
58%
2012 áprilisában lépett hatályba az új szabálysértési törvény, azóta az önkormányzatok meghatározhatnak "tiltott közösségellenes magatartásokat", és ezt büntethetik is. Tehát az adott település szabályozhatja önkormányzati rendeletben, hogy mikor szabad pl. a fűnyírás. Én Egerben lakom, itt munkanapokon este 19 és reggel 7 között, hétvégén délután 13-tól másnap reggel 9-ig tartózkodni kell a géppel végzett kerti munkától. Érdekesség, hogy a bírság akár háromszorosa is lehet a szabálysértési értékhatárnak (vagyis nem 50.000 Ft, hanem 150.000 Ft). De mondom, ez nálunk van, nézz utána neten vagy érdeklődj az önkormányzatnál, Nálatok van-e ilyen szabályozás.
2015. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, mit szolnek? Nyilvan akkor ert ra. Nyirtam mar en is fuvet vasarnap. Az is csak olyan nap mint a tobbi.
2015. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
66%

Nyirjon. Vasarnap este viszont mar pofatlansag.


Sooot, hetkoznap hajnali 5-kor is, enyem azt csinalta. A szerintem orulj :-D

2015. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
70%

Felénk egy csomóan vasárnap vágják a füvet. Nem tudom mi a problémád ezzel, ősidők óta így megy (több helyen laktam már mindenhol így van).

De örülj jön az ősz és a tél és nem fogják vágni...

2015. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!