Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom minden reggel...

Szomszédom minden reggel háromnegyed hatkor szárítja a haját. Áthallatszik és zavar. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 17:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
18%
Az elözö válaszadók nagyon ellened vannak...Szerintem beszélj vele legyél kedves...Két lehetöség van vagy abba hagyja a reggeli frizura késztést vagy nem...Sok sikert...
2016. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem ellene vagyunk, hanem hogy milyen beképzelt. Én sem normális műszakban dolgozom, de eszembe nem jutott, hogy leszabályozzam a szomszédokat.
2016. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
29%
....nem beképzelt csak lehet, hogy reggel háromnegyed hatkor még aludni pihenni szeretne...
2016. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél neki új hajszárítót, de jól nézd meg a kibocsátott dB-t!
2016. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%

Igen, én is szeretnék, de jön a szemétszállító, a szomszédban megy a gyereksírás, a szemközti iskolában csengetnek, stb. Ő munkába készül, ez van.


Nem tudom, én inkább felkelek a szomszéd hajszárítójára, aztán visszaalszom, minthogy vizes hajjal menjek dolgozni.

2016. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%
Gondolkozok,gondolkozok... Hogy tud téged zavarni egy hajszárító? A lakások közti választó biztos nem gipszkartonból van.
2016. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
A panelfal rosszabb mint a gipszkarton hangátvezetésben.
2016. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben panelekben éltem, még soha nem hallottam hajszárítót.
2016. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A Tengerész ***** válasza:
84%
Füldugó, aludj a másik szobában, ragassz hangszigetelő tapétát arra a falra, költözz el, választhatsz. Az, hogy valaki a saját lakásában szárítja a haját bármikor és ez téged zavar sajnos a te túlérzékenységed, őt nem lehet másfajta magatartásra kötelezni. Még azt se javasolnám, hogy beszélj vele róla, mert lehet ő se értené mi ezzel a baj és csak felbosszantod, márpedig egy haragos szomszéd nem szerencsés dolog. Ha a hajszárító hangja zavar, akkor a WC lehúzás is (bár Szingapúrban 10 óra után állítólag ez is tilos)meg a hangosabb beszélgetés, esetleg a szellentés is, márpedig ezek olyan tevékenységek amikkel együtt kell tudni élned.
2016. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 -Jani- válasza:
100%
Többek közt az ilyen dolgok miatt költöztünk a belvárosból a külvárosba családi házas övezetbe. Itt is van szomszéd, vannak konfliktusok (pl. nagyon átlóg az egyik fa/bokor ága a másik telkére stb), de nem egymás életterét zavarjuk...
2016. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!