Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom minden reggel...

Szomszédom minden reggel háromnegyed hatkor szárítja a haját. Áthallatszik és zavar. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 17:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez bizony a magad problémája, neked kell alkalmazkodni, megoldást találni, és nem a másiktól várni, hogy ne mosson hajat stb. Sok ötletből én is a hangszigetelést és a másik szobát javaslom, ill. lehet, hogy segít ha átrendezed a szobát.
2016. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
12%
A szomszédnak is alkalmazkodnia kell.. nem csak a kérdezönek. Én azt javaslom, hogy beszélj vele,de elöbb kérdezz meg egy másik szomszédot is valószinü, hogy ö is halja és ketten többre mentek. Házi rend is van a világon ami a 6 óra elötti pl. hajszáritás,porszivózás stb nem igazán megengedett. Egyébként este és délután is lehet hajat mosni és száritani.
2016. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
32%

..végig kell próbálgatni különböző pózokat, nem mindegyik ingerli ugyan annyira a péniszt, van amelyikben tovább bírja. Az sima óvszer is tud hosszabbítani az időn, minnél vastagabb az anyaga annál kevesebbet érez rajta keresztül a pasi, a durexnek van lidokainos, azt ilyen esetekre találták ki,(én egyszer kipróbáltam, hát nagyon működik, szóval akinek nincs gondja ne vegye fel mert kicsit olyan érzés volt mintha nem lenne farkam, alig éreztem vele valamit)

Vagy én korán reggel ha mondjuk még kicsit kómás vagyok szóval nem keltem fel rendesen, szinte el se tudok menni.. Vagy ha isztok egy kicsit az is elég jól meg szokta nyújtani az időt..

És valóban többször kell csinálni..egymás után 2-3-4 alkalommal az utolsónál már olyan bosszú lesz unni is fogod.. Esetleg mond neki hogy egy negyed-fél órával sex előtt menjen el és segítsen magán..

Ez egyáltalán nem egy olyan probléma ami miatt ki kellene dobni egy pasit..

2016. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
És ha szárítja a farkát hajszárítóval, akkor tovább fogja bírni utolsó? XDXD
2016. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
:D ez mintha nem jó helyre ment volna. de végül is ha lefekszel vele lehet kevésbé fog zavarni..szóval ez mindenre megoldás..☺
2016. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Celtix válasza:

Bezselj vele. Az is lehet, ha fel metert arrebb megy, maris nem hallatszik at.


Nalam a szomszedban laknak "ostermelok" (legalabbis egyszer lattam a ferfit a Corvin-koz aluljaroban harom darab paprika mogott acsorogni), ORDITVA kommunikalnak folyamatosan. Legalabbis az asszony. Mindig duhong valamiert. Egy idoben meg a Nota tv vagy mi ment naluk teljes hangeron. Ez hetvegen delutan zavar, amikor szivesen pihennek, hetkozben nem vagyok otthon. De valahoyg kibirom.


Viszont hozzam is atjottek a masik szomszedbol, hogy nagyon durva a basszus, ami tolem jon (5.1 hangrendszer), allitottam a melynyomon es azota midnen rendben. Multkor talalkoztam Veluk, megkerdeztem, minden rendben, aszontak, semmi zaj. Ennyi, el tudtuk intezni (hang nem linearisan terjed, szoval esetleg nekem teljesen jo vagy akar halk, mig a szomszedban meg esetleg remeg a fal...)

2016. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha valaki üvöltözik, az tök más. Nekem pl. rövid a hajam. Teljesen mindegy, mikor mosom, ha reggelre égnek áll, mert elalszom, kell rá valamit fújni és megszárítani, különben Pumukli vagyok.
2016. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
mond el neki h zavar és kérd meg h oldja meg halkabban ha lehetséges
2016. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
76%
Aludni kell, nem hallgatózni.
2016. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!