Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban lakom akkor panelprol...

Panelban lakom akkor panelproli vagyok?

Figyelt kérdés
Minden panellakó panelproli vagy a panelprolik a panellakók egy típusa? Mi a jellemző a panelprolikra?
2016. jún. 23. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

A panelproli egy külön faj. Attól hogy panelban laksz, még nem leszel panelproli. A lakótér általános jellemzője az igénytelen lakás berendezés (30-40 éves barna, szocreál székek és asztal, barna-szürke szőnyeg, stb)

Stílusuk nyers, általában alul képzettek és ennek megfelelően olyan munkát végeznek, amit egy majom is meg tudna csinálni.

Kisstílűek, pl most aktuálisan a magyar válogatott sikerét a sajátjuknak könyvelik el, mert általános 4. óta semmiben nem jók vagy különlegesek.

Jellemző ruházatuk férfiaknak sportcipő, (lehetőleg Nike), melegítőnadrág, és "trendire" vágott haj. Nőknek/lányoknak 2500-as cipő, cicanaci vagy melegítőnadrág, "hot chick" vagy hasonló feliratú, lehetőleg strasszos felső és szürnyű sminktechnikával kihúzott szemöldök és/vagy száj.

2016. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenki az aki panelban lakik, jó pár kivételt tudok neked mondani az ismeretségi körömből:D
2016. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

A panelproli általában alul iskolázott, rossz anyagi helyzettel rendelkező bunkó.

Az elsőt lepontozták pedig jól jellemezte a típust. Olcsó és ronda ruhák, alacsony intelligencia, nagy hang és ki ha én nem stílus.

2016. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy az. Mar az, hogy megfordult ez a kerdes a fejedben kiemel kozoluk. :D
2016. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Na idefigyelj! Csak azért, mert valaki panelba lakik MÉG NEM PROLI, ÉRTEM???? Nem mindenki születik gazdag burzsújnak! Vedd tudomásul hogy ebbe az országba igen sok ember lakik panelba és nem kell lenézni azért! Mert ha mi nem dolgozunk a teszkóba meg ilyen helyeken akkor ki fogja megcsinálni, talán te a három diplomáddal? Na ugye!!!


-------

Fenti kiborulás csak egy paródiája a kérdés címében említett és első válaszoló által ötletesen jellemzett jelenségnek. Ha olvasása közben úgy érezted, hogy "Igen, tesó, mondd meg nekik!", akkor sajnálattal közlöm, hogy panelproli vagy. Ha már ragadtad az egeret, hogy lepontozd a hülye plcsát, akkor nem vagy az :D

2016. jún. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
A mai lakásárak mellett mi is "csak" panelt tudtunk venni. 15 millió egy külvárosi panelért?! Rendesen dolgozunk, diplomáink vannak, kulturáltan viselkedünk. Mégis csak erre tellett. Ez ma Magyarország.
2016. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En regen laktam panelhazba Ujbudan. Az egyes villamos vegallomasa fele. Nekem tetszett, en szerettem. Persze vannak hatranyai pl, hogy nincs kert. De elonyei is vannak. Nem kell takaritani a kertet, nem kell figyelni a tetore. Nem kell ugyelni a hazra. Ja, es az eselye, hogy betornek hozzad az is kisebb.
2016. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem a gazdags'gon múlik, hogy válaszoljak egy korábbi válaszra. Szegény ember is lehet igényes, intelligens, és ez igaz fordítva is. Tehát, nem ürügy az a primitívségre, hogy "nem születtem gazdagnak".
2019. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!