Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha szomszéd rendszeresen...

Ha szomszéd rendszeresen üvöltözik éjszaka, kihívhatom a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Muszáj nyitott ablaknál aludni, még úgy is épphogy elviselhető a hőség éjjel.

Viszont van egy szomszéd, akitől szinte minden éjjel lehetetlenség aludni.

Van, hogy folyamatosan ordibál, nagyon hangosan beszél a nyitott ablaka közelében, gyakorlatilag olyan a hangerő, mintha ott állna mellettem a szobában. Van, hogy konkrétan kiáll az ablakba, és ott mondja.

Tegnap éjjel nem folyamatosan üvöltött, de pont mindig akkor mikor elaludtam volna. Nagyjából 8x ébresztett fel.

Éjfél körül is áll az ablakban, és üvölt olyanokat, hogy "figyeld már milyen csaj van ott a buszon!" és hasonlók.

Ilyennel foglalkozik egyáltalán a rendőrség? Van értelme kihívni őket?

Amikor csak tudok használok füldugót, de 2 nap után fáj tőle a fülem.

A vicc az, hogy laktam már panelban, Bp belvárosban, kertvárosi részen, és egyetlen hely sem volt soha gond az alvással, de most idegbajt kapok ettől az ürgétől...


2016. júl. 13. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtte beszélj vele, mondd el neki, hogy a nyitott ablaknál minden szó behallatszik és kérd meg szépen, hogy este ne hangoskodjon.
2016. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ember valószínűleg bolond; ebben az esetben nem lehet nagyon mit tenni. Megbüntetni nem fogják; elmegyógyintézetbe nem fogják ennyiért berakni. Esetleg a családjával próbálj meg beszélni.
2016. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nincs családja, egyedül van, és egy darab bútor sem látszik a lakásában, függönye sincs, csak egy retkes törölköző az ablakra dobva félig, és lámpafény sem látszik soha, viszont olyat már láttam, hogy úgy közlekedik a lakásban, hogy a telefonja képernyőjével világít.

100%, hogy bolond, beszélni vele esélytelen...

2016. júl. 13. 15:45
 4/5 kalács666 ***** válasza:
20%
vágd agyhelyen a televizió készülekeddel....(képcsövessel) hadd csengjen az agyszerkezete....
2016. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha éjszaka folyamatosan fenn van, akkor valószínűleg napközben alszik (mikor te dolgozol).

A nagyobbacska értelmesebb lakótelepi gyerekeknek kell ígérni napi 200-300 forintot, hogy minden félórában jó alaposan nyomják meg a csengőjét, és fussanak el.

Ne félj, ha nap közben nem hagyjátok elaludni, előbb utóbb kidől, és éjszaka fog aludni.

2016. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!