Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan "kell" viselni azt, ha...

Hogyan "kell" viselni azt, ha a BUNKÓ szomszéd megjegyzi hogy unintelligens vagyok mert nő létére előtte mentem ki az ajtón?

Figyelt kérdés
Szótlanul elmentem de zavaró magatartás. Ha meg lesüllyedek a szintjére az a baj. Az ilyet ki kéne lakoltatni?
2016. júl. 26. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Mélyeket hallgatva, és lehajtott fejjel. Egyébként az vagy. Tudod, olyan is létezik, hogy etikett.
2016. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Teszek rá jogom van hozzá.
2016. júl. 26. 17:33
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Milyen nőies, milyen intelligens, kifinomult lelket mutat, hogyha egy nő előtt megy ki az ajtón egy férfi és azonnal leharapja a fejét.


Csak mert ő nő. Ő nem érhet hozzá egy piszkos kilincshez, nem sosem, arra ott van a férfi, ha ott egy férfi ott van azonnal ragadja meg azt kilincset a nő helyett, ha már odavonszolta a képét neki.


Persze ezt nem gondolom komolyan inkább nevessetek, hogy van aki így gondolja.


Hogyan "kell" viselni? Vissza se szólni, nem kell leállni vele kötekedni. Én örülök, ha egy ilyen ember társaságától minél előbb megszabadulok, nem hogy még beszélgessek is vele.

2016. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És mondja a nő hogy unintelligens amikor a nőknek 5-el kevesebb az IQ juk mert kisebb az agyuk is.
2016. júl. 26. 18:12
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Le se sz...d, kár időt és energiát ilyen hülyeségekre pazarolni.
2016. júl. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, te is nehéz eset vagy ami azt illeti.:D Kérdezed "hogy kell viselni" ha megírják azt mondod "teszek rá".:D Szerintem nincs is akkora különbség közted és a szomszédasszony között mint gondolnád. Nem szép dolog egy nő előtt kimenni az ajtón bizonyos esetekben, de legalább ennyire visszatetsző az is ha erre a nő megjegyzést tesz. Tanulság: mindenkinek van egy bunkó szomszédja, természetesen én sem vagyok kivétel.:D
2016. júl. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

"Hogyan "kell" viselni azt, ha a BUNKÓ szomszéd megjegyzi hogy unintelligens vagyok mert nő létére előtte mentem ki az ajtón?"


Ezt kell mondani: "Bocsánat."

2016. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Itt van a kérdés.


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__79740..


"szinte mindig zsebbe".

2016. júl. 27. 10:59
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez rossz helyre ment bocs.
2016. júl. 27. 10:59
 10/18 A kérdező kommentje:
Dehogy mondom hogy bocsánat. Ő mondja mert följelentem.
2016. júl. 27. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!