Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kihallgatott a szomszédom,...

Kihallgatott a szomszédom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előbb voltam WC-n és ilyenkor általában magamban szoktam beszélni, nem olyan hangosan. Elmélkedek, hogy milyen rossz az életem, sajnáltatom magam stb. De a lényeg, hogy nyitva volt az ablak, mert meleg volt és kint ültek a teraszon és hallották a beszédem. Erre elkezdett beszélgetni az apuka, hogy milyen önsajnáltató, selyemfiú ez a szomszédsrác, meg is dögölhetne már, csak sajnáltatja magát, ilyen kövérséggel úgy se talál magának senkit. Mivel tegyem magam jobbá a szemükbe magam? Nagyon kínos :(

2016. júl. 29. 18:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szomorúnak szomorú, de megvan rá az okom.
2016. júl. 29. 19:03
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha a saját életedet leszarod, miért nehéz ugyanezt tenni a szomszéd véleményével?
2016. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék a szemükben jó hírben állni.
2016. júl. 29. 19:41
 14/22 anonim ***** válasza:

Minek? Mire jó az neked?

Ha magadat nem szereted,akkor más se fog szeretni. Mindegy hogy pedálozol.

2016. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Ez hol kihallgatás? Bekelett volna mennie amikor meghallotta, hogy magadban pofázol? Szokj le a magadban beszélésröl és szedd össze magad.
2016. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A magadban beszélésről szokj le. Főleg az ilyen hangos siránkozásról. Pozitív dolgokat, célokat, terveket myugodtan kimondhatsz. Sőt próbáld meg. Ne akarj megfelelni senkinek. A te életed nem azon múlik, hogy a szomszéd 'jani mit gondol rólad.
2016. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Először is:


Ne olyan embrnek akarj megfelelni, aki lenéz téged, mint a bunkó szomszédod. Én belenyomnám a WC-be a fejét a köcsögnek,ha ilyet mondana rólam.


Legyen már egy kis akaraterőd és lépj ki az önsajnálatból, itt van pár tipp a sikeres fogyáshoz és nem kell beleszakadni:


[link]

2016. júl. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szóval a dolgodat végezted,mikor nyitott ablaknál,vékonyka falakkal,karnyújtásnyira ücsörögnek a szomszédok a teraszon. ???? Én nem bírnék mások füle hallatára brunyálni. Jó színben akarsz előttük tűnni? Azzal szerintem már a hallgatózás előtt is elkéstél. Azért nem érdekel az egészséged,mert egészséges vagy (MÉG), és gondolom nagyon fiatal is. Ha nem leszel egészséges,akkor nem fogsz csak úgy gyötrelem nélkül megszűnni létezni. Mit hittél? Majd ha jó beteg leszel, és szenvedsz tőle,majd rájössz. Ne beszélj magadban. Nincs kihez? Légy pozitív,mert az emberek sosem fognak jólesően sajnálni,mint ahogy gondolod...
2016. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Inkább írj blogot, minthogy magadban beszélsz.
2016. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Régi, de muszáj leírnom, hogy beteg vagy, és buta. azt írod, hogy hangosan sajnáltatod magad, meg ilyesmi, utána azt írod, hogy elfogadtad már magad. Hát ez tök ellentétes dolog. Jó hírben akarsz állni a szomszédnál :D minek? Neked fontos, hogy mit gondolnak rólad? Saját magadat fogadd el, és a szomszédot tojd le, meg mást is, aki nem fontos. annak felelj meg, akit szeretsz, de addig nincs kit szeretned, amíg így gondolkodsz magadról. Nehéz!!! Pszichológus!
2020. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!