Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kihallgatott a szomszédom,...

Kihallgatott a szomszédom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előbb voltam WC-n és ilyenkor általában magamban szoktam beszélni, nem olyan hangosan. Elmélkedek, hogy milyen rossz az életem, sajnáltatom magam stb. De a lényeg, hogy nyitva volt az ablak, mert meleg volt és kint ültek a teraszon és hallották a beszédem. Erre elkezdett beszélgetni az apuka, hogy milyen önsajnáltató, selyemfiú ez a szomszédsrác, meg is dögölhetne már, csak sajnáltatja magát, ilyen kövérséggel úgy se talál magának senkit. Mivel tegyem magam jobbá a szemükbe magam? Nagyon kínos :(

2016. júl. 29. 18:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Csukd be a WC ablakot :-)

De nem tesz jót neked és csak rosszabb lesz neked, ha így beszélsz magadhoz. OK, kövér vagy, de biztos vannak jó tulajdonságaid is, meg vannak dolgok, amik érdekelnek az életben. Ezekre koncentrálj, menj a céljaid felé, vagy keresd meg őket, és mindig dicsérd is meg magad, ha valamit sikerült elérned.

Szidni azért nem érdemes magad, mert elveszi az erőd/időd a cselekvéstől. Meg már szidtad magad eleget, nem? Ezeket már tudod, minek mindig elismételni? :-)

Én szidni szoktam magam néha de csak magamban, míg valahol azt olvastam, hogy meg kell kérdezni a szidalmazót - jelen esetben magamat/magadat, hogy miért csinálod ezt velem? - nekem bevált, mert azóta kicsit jobb a helyzet. Valami sportolási lehetőség, konditerem nincs a közelben? Néha csoportban, közösségben könnyebb lefogyni - ha zavar.

2021. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szólj Tari Ádámnak hogy segitsen a fogyásban
2022. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!