Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Iszonyat hangos szomszédok....

Iszonyat hangos szomszédok. Idős néni+kiskölykök. Hogy jelezhetném UDVARIASAN?

Figyelt kérdés

Két problémám is van.

Szüleim kertesházban laknak egy közeli faluban, ahol én nagyon sok időt töltök velük (ott is alszok, akár egy hétig is - de így nyáron még gyakrabban). A hátsó szomszédunkban lakik két gyerek, akik folyamatosan ordítoznak. Oké, gyerekek. De mindennek van egy határa. Reggel nyolctól este kilencig ki vannak hajtva és az ablakom alatt veszekednek, ütik a bádogdobozt valami fémmel (nem tudom mivel), dobálják a mellettük lakó kutyát kővel és ezen röhögnek. A szüleik meg hangosan bömböltetik a zenét. Most dolgozni járok, és nagyon zavaró, hogy nem tudok pihenni napközben, szabadnapon, mert csukott ablak mellett hallani lehet őket. Vizsgaidőszakban meg külön öröm volt.

Szóval kiültem a kertünkbe, benyomtam nagyn hangosra a magnót és hallgattam a kedvenc zenéimet. Erre a nagymamám (aki szintén itt lakik a faluban csak másik utcában) mondja nekem vissza, hogy neki panaszkodott az XY néni, hogy milyen bunkó vagyok, hogy így bömböltetem a zenát (nem a mi szomszédunk, hanem kicsit lejjebb lakik az utcában.) Szóval elnyomni sem tudok a zajukat..


A másik szomszédom a városi panelban a felettem lakó 91 éves nénike. Oké, nagyott hall. De annyira hangos a TV, hogy nem tudok éjszaka aludni. Tisztán hallom én is, amit mondanak a TV-ben. Napközben is zavar, de akkor el tudom viselni.


Ti mit tennétek?


2016. aug. 8. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk csengess át és beszélj velük?
2016. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A néninek nem tudom mit mondhatnék.. Egyedül él, csak a TV van neki.. :/


A másikakkal már beszéltem. Azt kaptam "válaszul", hogy ez az ő területük, azt csinálnak, amit akarnak. És utána nekiálltak grillezni, természetesen a füst átszállt hozzám..

2016. aug. 8. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

"Szóval kiültem a kertünkbe, benyomtam nagyn hangosra a magnót és hallgattam a kedvenc zenéimet."


Vica versa...

2016. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezt most nem értem.. Annyira hangosak voltak, muszáj volt elnyomnom őket, mert valamit meg KELLETT csinálnom.


Jó, hogy ebben a szituációban is én vagyok a f*aasz...

2016. aug. 8. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs slagod? Locsold le a kis purdékat. Zenét meg nyomasd vissza, hadd szóljon. Egyszer csak észbekapnak.
2016. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a nénivel mit kezdjek? :/
2016. aug. 8. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy azért szavazok le, mert azt ajánlom, hogy menj át és próbáld megbeszélni, te meg azzal indítottál, hogy csutkán hallgattad a magnót meg itt sírsz.
2016. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megèrtelek,nekünk a hátsò szomszèdaink(családi házas utca)kibìrhatatlanok,van egy rakás gyerekük-meg gondolom mèg lesz is mert a nő szünet nèlkül terhes-na azok amit művelnek,mint akiket nyuznak ès a szülők se különbek...amùgy hogy mèg szupibb legyen a dolog,az összes több szomszèd körülöttünk nyugger.Na ha valakik,hát ők aztán ráèrnek zörögni,füvet nyìrni,barkácsolni-kopácsolni,leskelődni,lèpten-nyomon feltartani...száz szònak is egy a vège,a kölykök meg a nyuggerek nem változnak meg,törődj bele vagy menekülj amè egèszen tönkre nem tesznek:)
2016. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Ha van rá keret ez megoldás lehet. [link]
2016. aug. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!