Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha idegesítenek a...

Mit tegyek ha idegesítenek a kisgyerekek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és anyummal élek Budapesten a 18. kerületben. A helyieknek szerintem nem is kell mondanom, hogy erről a kerületről senki meg nem mondaná hogy Budapest ha a táblákra nem lenne kiírva, kb annyira vidéki falunak hat. Az ami a legjobban idegesít itt, és ami miatt a kérdést is írtam, az a nap mint nap a belsőkertben üvöltöző gyerekek. Az üvöltözést nem túlzom el, úgy üvölt mint egy szellemi fogyatékos 10-ből 8. És kénytelen vagyok az ablakot is kinyitni, mert nyáron 30 fokban vagy megsülök a lakásban, vagy kénytelen vagyok eltűrni őket. Egy filmet nem tudok megnézni a TV-ben mert a házimozit lenyomja a gyerek üvöltés. Mit tehetek? Szívesen költöznék a belvárosba, de sajna ott horribilis árakon vannak csak lakások. Mit lehetne tenni ezzel a sok gyerekkel, vagy leginkább az anyukáikkal, hiszen ők azok akik leszarják és csak nézik ahogy üvölt a gyereke.

#hangos gyerek
2016. aug. 1. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Dugj füldugót a füledbe! Vagy hangszigeteltesd a szobád!
2016. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ehhez hozzátéve, éltünk már a belvárosban is, a Rákóczi útra nyíló ablakkal, és a kocsik, buszok, satöbbi egyáltalán nem zavart, még szerettem is hogy mozgás van körülöttem. De a gyerekzajtól egyszerűen a falra mászok.
2016. aug. 1. 19:13
 3/15 A kérdező kommentje:
Mint írtam TV-t is néznék, azt meg nem igen lehet füldugóval a fülemben. Hangszigeteltetni meg miből csináljam 16 évesen? :'D
2016. aug. 1. 19:14
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Amit én tennék a helyedben, hogy vagy anyukád, vagy te

vagy ha akarjátok akkor mindketten odamentek a gyerekek

anyukáihoz, és megkéritek, hogy figyeljenek oda a

gyerekeikre, hogy nem üvöltsenek túl hangosan, mert

nagyon zavar és nem tudtok kikapcsolódni. Vagy kértek

aláírást szomszédoktól is, hogy tudják az ottani anyukák,

hogy nem csak titeket zavar a gyerekek folytonos

üvöltözése. Fogjatok össze!

2016. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

Ezt írtad:


"Egy filmet nem tudok megnézni a TV-ben"


Azaz NEM TUDSZ TV-t nézni, így használhatod a füldugót. Persze fülhallgatót is kipróbálhatsz. Vagy az a zajvédő fülest, amit a munkások használnak.

2016. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Erre az aláírás gyűjtésre mi is gondoltunk már, csak nem sokra mennénk vele. Sajnos ez a kerület tipikusan a példája a "szülök 3 gyereket a CSOK-ra" embereknek. Sajnos az épület 80%-a gyerekes, sokra nem mennénk vele, hiszen maguk ellen nem írnának alá semmit.
2016. aug. 1. 19:21
 7/15 eznemlényeges ***** válasza:
0%
grammar nazi
2016. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem helyesírási hibára utaltam...
2016. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudlak sajnálni. Ez a világ rendje, hogy gyerekek születnek, próbálj meg hozzá alkalmazkodni. 35 vagyok, nincs gyerekem és most is itt bicikliznek, kiabálnak az ablak alatt, reggeltől-estig. Gyerekek, játszanak, ez a dolguk, csecsemő is van a szomszédban, sőt a kutyák is ugatnak. Igazi hülye vagy, ha ez ellen aláírást gyűjtesz. Tv-t, zenét, stb. lehet fejhallgatón keresztül is hallgatni, ha képtelen vagy elfogadni azt, hogy mások is élnek körülötted, vagy költözzetek tanyára.
2016. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

"Gyerekek, játszanak, ez a dolguk"

Az anyáknak meg az a dolguk, hogy ne a ház belső udvarán vonyítson már a szemük fénye, hanem elvigyék őket a közeli játszótérre, parkba, strandra, tóhoz, túrázni, biciklizni, gördeszkázni, akármit csinálni.. nem bámulni a tévét, a purdét meg csak az udvarra kiengedni, mert ott a sorozatok alatt is rá-rá tud pillantani!

2016. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!