Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet macskát tartani...

Hogy lehet macskát tartani lakásban? Aki panelban lakik az nem érzi a macskaszart hogy büdös?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy ismerősnél először(meg utoljára) alapjában véve tiszta embernek ismerem, és a lakása is jól néz ki, de ahogy beléptem az előszobába szó szerint fos szag volt bent, a konyhában már nem, vélhetően az alomtálca érződött, amiben látszólag max vizelet volt.
2016. aug. 25. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Mi falun élünk, nálunk ez elvi kérdés, hogy az állatnak az udvaron a helye. Mi a macskákat egérfogásra tartjuk.
2016. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen tisztán lehet tartani. Az enyém pl mindig akkor mennt az alomba, mikor hazaértem (volt olyan kedves, hogy nekem tartogatta). Szóval nem bűzölgött fél napig, egyből takarítottam. Így kb annyit van levegőn, mint a tied, míg lehúzod a wc-t. Biztos hogy a macska volt? Panel wc-ből a folyosóra is hamar kimegy a szag...
2016. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

napi szinten takarítani kellene az almot és akkor nem lenne büdös. Nálunk bent van a házban, és nincs sem szőr sem macskaszag.. ugyanis ismerjük a porszívót, tudjuk használni is.. + a macskaalmot napi szinten takarítjuk.


ennyi a nyitja.

2016. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugy szoktuk, hogy a kakat wc papirral lehuzzuk a wcn.
2016. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Airwick. Tenyleg bevalt.
2016. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is lakásban tartom a cicót. Minőségi macskaalmot kell venni,és olyan tápot amitől nem kakil büdöset. Az én cicám a nagyon magas fehérjetartalmú és a gabonanentes száraztápoktól kakilt büdöset,azóta ezeket mellőzöm. Az a jó,ha inkább szárazat eszik,attól keményebb lesz a kaki,és nem is "illatozik" annyira. Nedves tápból is minőségi kell. Ha lenyomják a teszkós aszpikot a torkán,attól hígat kakkant,és az jó büdös is. Az almot mindennap takarítani kell.
2016. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kim Bo Mao ***** válasza:
76%

Utolsónak igaza van. Vannak nagyon minőségi alomok (csak nem a tecóban meg ien helyeken, hanem Freschnapfban) amik egyáltalán nem bűzlenek, sőt illatosak. Az én cicám csak száraztápot kap, mindig normálisat csinál, elássa. De amúgy furcsa mód az enyém mindig megpróbálja bevárni amíg el nem kezdünk enni, és akkor kezd neki. :D

Az a legnagyobb baj szerintem, hogy a legtöbb cicagazdi nem is sejti, hogy létezik olyan szuper alom is ami illatos/szagtalan és tök könnyen tisztítható. Én sem tudtam amíg nem éltem Bécsben ahol csak olyan "szuper" alomot találtam. Budapesten meg eddig csak a Freschnapfban láttam normálisat az összes többi helyen azt a nagyon porzó "betonport" árulják...

2016. aug. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó előtti vagyok. Igen,nem a legolcsóbb valamit kell a macska alá tolni.
2016. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as, nem mindenki lopja otthona a napot mint te. Nálunk kijárnak a cicák, de amikor költöztünk bizony nem tudtunk rohanni akárhányszor végzett az állat mert pénzt kerestünk.
2016. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!