Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, akit rettenetesen idegesítenek a szomszédok?

Figyelt kérdés

Kertes, de sűrűn lakott területen lakom, 6 szomszéd van, egy iker és a többi csak telekszomszéd. 5 gyerek van. Valahol folyton ordítanak, a felnőttek buliznak, ha egyik sem, akkor biztos valamelyik füvet nyír, vagy valamit kopácsol.

Most biztos úgy tűnik, hogy nekem semmi sem jó, de azt hiszem nem csak bennem van a hiba, mert sosem lehet pl. nyugodtan olvasni egy kicsit, vagy csak ücsörögni anélkül, hogy valakinek a zajos életét kelljen hallgatni.

Érez valaki hasonlóan? Elköltözni nem tudok, de hogyan változzak meg, hogy ne zavarjon ennyire, mit tegyek?



2016. szept. 1. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A mi szomszédunk kb. süket, és van egy 14 éves fia aki nyitott ablak mellett teli torokból ordítva játszik napi 12+ órákat az internetes barátaival, 10-kor elkezdi és rengetegszer még hajnali 1kor is nyomja. A nyáriszünetem már kb. 4 éve abból áll, hogy 5-10 percente valaki felordít hogy "LELŐTTEM VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GHECI LELŐTTEM!!!!!" olyan hangerővel hogy hallatszik ahogy elhajlik a hangja, torka szakadtából ordít. Továbbá van pár utcával arrébb egy másik autista hajlamokkal küzdő emberke, aki jó ötletnek tartja hogy heti 1-2 alkalommal REGGEL 6 és 7 óra között a siklóernyőjével körülbelül 20-30 méterre a földtől ide-oda szálldosson, a házak fölött (tőlünk 15(!) méterre van egy szántóföld, de az nem tetszik neki, mert ott nincs semmi. Reggel arra kelek én is meg anyum is ahogy a környék összes kutyája tépi a kerítést meg ugatja, mert rohadt hangos. Ez az állat meg ott nézeget lefelé, nézegeti a kerteket meg a házakba nézeget, még élvezi is hogy minden kutya ugat rá, nem normális.
2016. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!