Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem barna a szemem a páromna...

Nekem barna a szemem a páromnak kék és a családjában is szinte mindenkinek kék. Akkor milyen lesz a gyerek szeme színe?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen lehet. Páromnak és nekem is barna szemünk van. Az én szüleimnek és a tesómnak is barna szeme van, párom apukájának és a húgának kék. Kislányunknka kékeszöldes-szürkés szeme van, már 6 éves, gyanítom bebarnulni már nem fog :-).
2016. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném,hogy kék legyen, de igen lehet barna is :)
2016. máj. 25. 08:51
 3/16 anonim ***** válasza:
2016. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van, 2 gyerekünk van, az egyiknek kék, a másiknak meg barna a szeme.
2016. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Férjemnek kék szeme van,nekem zöldes barna. Nagyfiúnknak barna szeme van,a kicsinek zöldes barna,mint nekem. Úton van hármaska,kíváncsi vagyok neki milyen színű lesz 
2016. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy meg lehetve előre határozni,de szerintem nem.Párom meg én barna szeműek vagyunk,a két nagymama kék,a kisfiunk kék szemű lett☺
2016. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bella169 ***** válasza:

Bármilyen.

Nekem és a férjemnek barna. Egyenes ági felmenők közt a lányom dédszülei közt van kékszemű. A lányomnak ragyogó kék szemei vannak.

2016. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak barna szeműek vannak! A lányomnak szürkés zöldes kék a szeme :)

Bármi lehet.

( mindig is szerettem volna egy kékszeműkislányt :))

2016. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a felállás, apa kék szemű, én barna.

A kisfiam barna szemű lett, a kislányom kék szemű. :)

2016. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Betu ***** válasza:
A pàromnak szép őzike szemei vannak hosszú szempillàkkal az enyém olyan semmilyen színű. Olyan kékes szürkés. Nagyon reméltem hogy kisfiam az ő szemeit örökli. Bejött! Ja ès a bőre is olyan jó, nem olyan mint az enyém. Én könnyen leégek fehér szeplős vagyok. A kisfiam alap bőre is barnàbb mint az enyém szerencsére.😁😁😁 Legalàbb nem fog szenvedni a strandon😂😂😂!
2016. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!