Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez az ember ennyire be van...

Ez az ember ennyire be van fásulva? Érdekes

Figyelt kérdés
3 hónapja hogy elköltőztünk otthonról vidékre a gyerekekkel , és férjemmel . Kellemes hangulatú kis falu, megismerkedtünk egy kedves emberrel , aki ott is nőtt fel , azt mondta hogy szivesen mutat érdekességet a faluról. Érdekes ember , amikor látom mindig öltöny féleségben van nem mai darab , kb 50 éves . A kislánya pedig úgy öltözik mint az apja , régi ruhákban jár. Furcsa volt tényleg. Egyszer pont arra jàrtam feléjük , amikor művelték a kertet , majd beszélgetni kezdtünk és bementünk hozzá meginni egy kávét a férjemmel. Kb mint ha a 19 században élne . Megfigyeltem hogy a háza rendkívül régimódi , a legújabb tárgy kb 20 éves , egy telefon. A kislánya bent olvasott történelmi könyveket . Anyukám éppen hívott és kijöt a kislány a szobából hogy mi ez a zaj , mutattam neki hogy a mobilom . Az meg mi , kérdezte . A kislánya mondta hogy "édesapám , megígérte hogy sakkozunk " csak néztem hogy he . Fekete fehér fotókkal volt tele a ház , kitömött állatokkal , még a kislány szobája is. A kislánya nagyon boldog volt. Férjemmel együtt elmentünk , a férfi pedig mondta hogy máskor is szívesen látjuk magukat . Kérdezem én , miért él egy ember ennyire régimódian ? Nektek ez kicsit sem furcsa ?
2016. szept. 10. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Rossz a kategória, ez az Ezotéria > Álomfejtésbe való:D
2016. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hazudok tényleg , neked ez kicsit sem furcsa ?
2016. szept. 10. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen hihető, hogy ilyen emberek még vannak!

A lány sohase tette ki a lábát a házból, vagy mi?

Kamugyanús.

2016. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 JulesM111 ***** válasza:
44%
Bármilyen hihetetlen, vannak emberek kik így élnek :) ők nem fognak telóért sorba állni ;) ők máshogyan boldogok.
2016. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4


Az lehet, de nem tudom elhinni, hogy úgy él le mondjuk 10 évet, hogy soha az életben nem látott még telefont.

2016. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3 . Azt nem figyelem hogy ki e teszi a lábát a házból , de nem kamuzok , tényleg így élnek . Társasjátékot játszanak , sakkoznak stb . És a kislány pedig boldog , ez a lényeg. De az tényleg hihetetlen hogy nem tudta hogy mi az a telefon. A férfi pedig tényleg jó ember, udvarias.
2016. szept. 10. 18:55
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Na ez olyan, mint valami horrorfilmben. A végén kiderül, hogy a csaj valami rab, akivel az apja elhitette, hogy még mindig a társasjáték a menő, a telefon meg csak vezetékes változatban létezik. Kitudja még milyen titkokat rejteget a család. De ha nem is horror a műfaj, akkor is nyomasztó...

A kislány mennyi idős?

2016. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Felettébb érdekes . A kislánya 8 éves , igen nyomasztó . De csak lány még az apja él ott , kicsit elszigetelve a falutól , de az is lehet hogy simán ez a jó nekik. És mivel a kislány ebben él , neki ez nem fur
2016. szept. 10. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Neked meg a helyesírásod alapján az iskolázottsági szinted régimódi.

Ők így szeretnek élni. Mi közöd hozzá?

2016. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MZ.per.X ***** válasza:
72%
Süt az egész sztoriról, hogy kamu. Sakkozás meg történelmi könyvek... :D
2016. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!