Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez az ember ennyire be van...

Ez az ember ennyire be van fásulva? Érdekes

Figyelt kérdés
3 hónapja hogy elköltőztünk otthonról vidékre a gyerekekkel , és férjemmel . Kellemes hangulatú kis falu, megismerkedtünk egy kedves emberrel , aki ott is nőtt fel , azt mondta hogy szivesen mutat érdekességet a faluról. Érdekes ember , amikor látom mindig öltöny féleségben van nem mai darab , kb 50 éves . A kislánya pedig úgy öltözik mint az apja , régi ruhákban jár. Furcsa volt tényleg. Egyszer pont arra jàrtam feléjük , amikor művelték a kertet , majd beszélgetni kezdtünk és bementünk hozzá meginni egy kávét a férjemmel. Kb mint ha a 19 században élne . Megfigyeltem hogy a háza rendkívül régimódi , a legújabb tárgy kb 20 éves , egy telefon. A kislánya bent olvasott történelmi könyveket . Anyukám éppen hívott és kijöt a kislány a szobából hogy mi ez a zaj , mutattam neki hogy a mobilom . Az meg mi , kérdezte . A kislánya mondta hogy "édesapám , megígérte hogy sakkozunk " csak néztem hogy he . Fekete fehér fotókkal volt tele a ház , kitömött állatokkal , még a kislány szobája is. A kislánya nagyon boldog volt. Férjemmel együtt elmentünk , a férfi pedig mondta hogy máskor is szívesen látjuk magukat . Kérdezem én , miért él egy ember ennyire régimódian ? Nektek ez kicsit sem furcsa ?
2016. szept. 10. 18:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A társasjátékozás már gáz, meg ciki? Én aki várom, hogy a 2 évesen elég idős legyen a társashoz és vasárnaponként összeüljön a család. Nem csak ezeket a b*zi telefonokat meg tableteket kell nyomkodni!! Ettől Függetlenül sincs közöd mások életmódjához.
2016. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha bűncselekmény allna a háttérben" sötét titok", akkor nem hívta volna be kávézni, nem barátkozna. Nem szokványos higy egy idősödő férfinak ilyen fiatal lánya van, ez us régimódi, és valószínűleg özvegy, és ha egy régimódi ferfi egyedül nevel egy gyermeket , egyaltalan nem meglepő, higy kicsit lekozmaltak. Miert követné a midern életformát? Semmi oka rá, nem is tudná, mert nincs us rá igénye, a gyereknek meg az a normalis amiben felnő. Mondjuk iskolába csak eljár!? De ha abban az eldugott kis község lben van altalanos iskola, akkor ő csak egy kicsikét fura köztünk és kész. Én elhiszem hogy így boldogok, Inkább az lesz nehéz, ha kikerül ebből a zárt békés, lemaradt közegből. Érdekelne mi van azota Velük.
2018. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!