Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másnál is mindig rovar invázió...

MZ.per.X kérdése:

Másnál is mindig rovar invázió van?

Figyelt kérdés

Én ma már vagy 5 címeres poloskát agyoncsaptam, és még mindig repked 1-2 idebent. Kezd a tököm tele lenni, hogy folyton repkednek, másznak, belemászik az ágyamba, cipőmbe, tiszta ruháimra.


De korábban is mindig volt valami, pár évig harlekin katicákkal volt tele a ház, előtte meg pöttyös szárnyú legyekkel.


2016. szept. 11. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak ma már végeztem egy poloskával előbb meg egy pók ereszkedet a plafonról de le lett csapva :D Szúnyogok ellen vannak pl konnektorba bedughatós riasztók de az a legkönnyebb ha pl akkor szellőztetsz mikor nem jár sok bogár kint (délben) és ellenőrzöd hogy nem jön be semmi. Vagy szúnyoghálót szerelsz fel. :)
2016. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nálunk is büdösbogár invázió van, a konyhafüggönyöm 6 db volt most este, a szobában 4... :S
2016. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy képtelen vagyok zárt ablaknál lenni, mert hamar elfogy a levegő bent (én télen is mindig szellőztetek fél óránként).


Ráadásul simán bemásznak a zárt nyílászárók mellett is. Vidéki házunkban kifejezetten a tok és ablak közti hézagba telepedtek be, de szó szerint százával...


Ráadásul hiába fújom be rovarirtóval, olyan mintha a poloskák immunisak lennének rá. Vagy nagyon lassan hat, amiből meg az van hogy fél óráig még őrült módjára repkednek mire megdöglenek.


Szabályosan az van, hogy egyet leütök és kettő jön helyette.

2016. szept. 11. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemrég költöztünk, nálunk ilyen bazinagy legyek támadnak. Szerintem valamelyik szomszéd állatokat tart, amiatt ez az invázió.

Naponta lecsapok vagy ötöt-tízet, nem jó, de inkább ez, mint a szúnyogok.

2016. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó tudno hogy nem csak nálunk van ez.Nálunk minden évben 20-40 darab van az inváziókor.És én ráadásul fóbiás vagyok,és rosszul leszek ha melátom ezeket a dögöket.
2016. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem annyira a kisebb rovarok nem zavarnak(kitessékelem őket) ,viszont nekem meg a pókokkal van tele a tököm...


Ezen a héten folyamat lepókhálóztam/kitakarítottam a szobám ,de mégis jön az utánpótlás!


Szerencsére a kisebb pókokon túl tettem magam ,de amint meglátok egy vastagabbat (fiú létemre) az infarktus keringet!


Nem hiszem el ,hogy ennyien vannak ezek a nukleáris lények!

2016. szept. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hangya van. Milliónyi. Mindent próbáltunk, de csak visszapofátlankodtak. Van még pár pók is, azokkal gond nincs. De a hangyák naponta jönnek elő.
2016. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!