Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tehetünk valamit a lakásfelújí...

Tehetünk valamit a lakásfelújító szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Közös képviselővel már beszéltem, azt mondja ezt muszáj tolerálni, de nagyon zavaró mert éjszakás műszakban dolgozom és nem tudok aludni! Reggel 10-től fúrnak, hangoskodnak a munkások, (2-3 óráig) már 2 hete ezt hallgatjuk! Nem csak engem zavar, hanem a többi lakót is. Csak október közepén költöznek be az új tulajdonosok velük még nem tudtam beszélni.

2016. szept. 13. 13:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%
Én meg a felső éjszakás szomszédomtól őrülök meg, mikor hajnali 2-kor kezd el fürödni.
2016. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
Füldugó, mert tényleg nem körülötted forog a világ. 1 hónapot azért csak kibírsz így. Gondolom a munkásoknak is van még később dolguk, nem fogják csak miattad többen is átrendezni az egész napjukat.
2016. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Mi szomszédunk 4 hónapon keresztül újította fel a lakását, 1 hónap múlva a következő csinálta 3 hónapon keresztül. Édesapám éjjel dolgozik, tudod mit csinált? Használt füldugókat. Ajánlom neked is.
2016. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi erővel a munkások is elvárhatják tőled hogy ne éjjel dolgozz hanem nappal.
2016. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

14# ekkora baromságot ne írj már lêgyszives.


Ha hajnali 2-kor hazaérnék, nem rinyálnék mert lenne pár órám aludni.


Majd elkérem a tulajdonosok számát. Köszönöm a "hasznos" válaszokat :D

2016. szept. 13. 13:33
 16/29 acelsziv ***** válasza:
76%
Nyugodtan hívd fel őket. Majd jól kiröhögnek.
2016. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%

"Majd elkérem a tulajdonosok számát. Köszönöm a "hasznos" válaszokat :D"


Ha én lennék a lakásfelújító, akkor nagyon hálás lennék a telefonodért, s azonnal le is állíttatnám a munkát. És keresnék más lakást, mert nem jó egy kötekedő szomszéd.

2016. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen korrektek! 10-től 3-ig??

Basszus, nálunk is felújítás van, ők reggel 7-8-kor kezdik, hétvégén is, és este 11 után is még kopácsolnak. És már több hete. Nem is értem, hogy mit lehet még csinálni egy két szobás lakáson, ha hetek óta szinte éjjel-nappal csinálják :D

2016. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
60%

Én komolyan átmennék, mert olyan vagyok, hogy ha értem, hogy mit, miért csinálnak, nem zavar. Nálunk is ki volt írva most nyáron, hogy 1 hónapig reggel nyolctól este hatig bocsi, felújítunk. Nem értettem, hogy mit tudnak annyi ideig csinálni. És megállás nélkül szóltak a gépek, azért nem volt ott akkora putri.


Nekem is hülye a beosztásom, reggel öt körül érek haza, maradt két óra, amíg talán tudtam pihenni, de aztán...


Igazuk van a többieknek, nem körülötted forog a világ. A 8-től 4-ig embereknek épült.

2016. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Johnny Bravo ***** válasza:
83%
Ahogy elnézem te az a tipusu ember lehetsz,akinek senki ne zajongjon a környékén mert akkor nem tud pihenni,de ha egyszer te ujitanad fel a lakast,vagy zajonganal kicsit te lennel a legjobban felhaborodva ha valaki szolna miatta!
2016. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!