Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nincsenek a szomszédok...

Miért nincsenek a szomszédok tekintettel egymásra? Neked milyen tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran előfordul hogy a szomszédok azt csinálnak amit akarnak. Sok helyen előfordul hogy reggel 7-kor már nagy zajt csinálnak hétvégén fűnyíró, flex, motoros fűrész, kalapálás Stb. Nem gondolják hogy hétvégén még alszanak az emberek.
2016. okt. 1. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Önzés. Ez egy nagyon egyszerű dolog. Nem személyes sokszor, csak pont leszarnak mindenki mást.


Rengeteg ilyen embert láttam már!


Veszprémben a felettem lakó hajnal 3kor ért haza munkából. Kalapált, kloffolt, bútorokat húzogatta. Szembesítettem, az mondta, neki is joga van az élethez XD! Csak közben azt nem veszi észre, hogy mások jogait sárba tiporja.


Önkormányzat, jog, rendőrség.... A végén elköltöztem, mert nem tudtam ott élni tovább. Ez nem megoldás, de kicsinálta az idegeimet. Azóta dadogok.

2016. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Másik sztori : szomszé vett dísz kakast.

Mint kiderül szándékosan bosszantani akarta a szomszédokat.

Valaki már beindított láncfűrésszel ment át hozzá. Fél év után, ennyire kihozta az állatot másikból. Pedig mielőtt a vén fos oda költözött volna csend és rend volt.

A jog meg védi az ilyen férget.


Igazi trollok!

2016. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Kimaradt: a dísz kakas 03-14ig 20 percenként rikoltozott (mint egy átlagos kakas, akit szabadon hagynak és nem zárnak ólba).
2016. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

sajnos ha csak akkor ér rá pl húst klopfolni akkor, akkor fog húst klopfolni, füvet nyírni fűrészelni stb. nyáron meg még inkább észrevehető ez a jelenség. a sok sokáig alvó miatt vágjam a gatyarohasztó melegbe a füvet? kapja be, én nem fogok döglődni. ugyanez igaz amikor a szomszéd meg este 7-8 körül kezd füvet vágni. mondanám hogy kapja be, de ő is csak azzal a logikával él mint én.

Amúgy meg a rossz kommunikáció is okozhat gondokat.

2016. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Nálam, öregasszony szomszédokkal volt legtöbb probléma.Ő öregasszony, bármit megtehet gondolkodásukkal.
2016. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
7 órakor már nincsen korán. Valószínű, hogy csak akkor érnek rá.
2016. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egyetértek a többiekkel. Ezekhez még hozzáteszem a reggeli motoros tuning zajt, szőnyegporolást, falverést, amikor minden szomszéd felújítja a lakást, stb.
2016. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Akinek nem tetszik menjen tanyára ahol nincs szomszéd. Én senki kénye -kedvéhez alvási szokásaihoz emésztéséhez nem fogok igazodni, és szabadságot kivenni meg engedélyt kérni minden jöttment szomszédtól.


Reggel vágok füvet mert akkor nincs 40 fok, ha valami elromlik megszerelem,akár kalapálva is ,vagy zártszelvényt kell flexelni mert kell a kerítéshez vagy kapuhoz akkor hétvégén csinálom mert amúgy dolgozom .Ha fát kell hasogatni télire akkor napokig menni fog a sthil .

Jelentgessen fel ,nem az én pénzem fog fogyni tőle. De el is költözhet vagy ajándékba adok neki füldugókat. Vagy építsen magának süketszobát és vonuljon be oda.

2016. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Úgy látom, a családi ház sem fenékig "havaj" :)
2016. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

#6 mi alapján állítod ezt? Mi alapján nem lenne hajnali 1 óra korai?


Vagy H-P 8, vagy szombaton 9 és vasárnap 10 (ahogy a mi önkormányzatunk megállapodása tartja)?

Szerinted nem korai a 7. Mások szerint nem korai más, akár korábbi, akár későbbi időpont.


Én pl minden nap 5kor kelek. Nekem ez sem korai. Neked mi alapján lett a 7 megállapítva, mint nem korai?

(lepontozós TOPIK - tetszik)

2016. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!