Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Neked milyen a viszonyod a...

Neked milyen a viszonyod a postással?

Figyelt kérdés

Szoktad látni, vagy nem?

Nő, vagy férfi?

Köszönsz neki, vagy nem?

Kedvesnek tartod, vagy bunkónak?

Megvagy elégedve a munkájával?

Zavar ha félbehajtva rak valamit a postaládába?


2016. okt. 17. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
nekem túl jó a viszonyom a postással
2016. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

- ismerem

- férfi

- persze, hogy köszönök

- kedves

- elégedett vagyok

- nem hajtja félbe

2016. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szoktam látni, akkor is megismerem, ha civilben jön az én munkahelyemre.

Férfi

Köszönünk egymásnak

Normális

Meg

Nem szokta félbehajtani, ha túl nagy a küldemény akkor felhozza a lakáshoz.

2016. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ismerem

ffi

köszönök neki, kv-t is kap rendszeresen

kedves

meg vagyok elégedve vele

nem rak be semmit félbehajtva ( vagy ha igen, akkor azért, mert másképp nem férne be a postaládába )

2016. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

-láttam párszor

-nő

-természetesen köszönök neki, ha látom

-nem szoktom vele beszélgetni, de így ránézésre nem mondanám, hogy bunkó lenne

-elégedett vagyok vele, én is voltam postás, tudom mivel jár ez, szóval tudom, hogy nem egy álommunka

-egyáltalán nem, képtelenség lenne mondjuk egy vastag újságot félbehajtás nélkül betuszkolni egy pici nyíláson

2016. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit érdekes kérdés.......

De addig amíg elvégzi rendesen a munkályát addig nem igazán érdekel mit csinál vagy kivel milyen viszonyba van.

De a kérdésedre válaszolva.....szinte mindennap találkozok vele, köszönünk egymásnak és egy kedves de szétszort férfi....gyakran nem végzi normálisan a munkályát viszont mivel nekem csak ritkán(ha rendelek) hoz valamit ezért pont lesz@rom hogy egyedül én vagyok elégedett a munkályával XD

2016. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Néha szoktam látni.

Férfi.

Természetesen köszönök neki.

Egyszerűen csak hülyének tartom.

Nem vagyok megelégedve a munkájával, szerintem ő még olvasni sem tud. A kapunknál összesen kettő postaláda van, mivel ikerházban lakunk, és az udvar és a bejárat közös. Mindkettő postaládára ki van írva, láthatóan,

nyomtatottan egy egy név. Nem bonyolult szerintem. Na most ő összevissza dobálja a leveleket ahova épp kedve tartja.. Hozzánk rendszeresen bedob olyan leveleket, amikhez közünk nincs, nem a mi nevünk van rajta, de még a házszám sem stimmel! Elmagyaráztam már neki egyszer, hogy itt csak mi lakunk, senki más levelét ne dobja be, és a mi nevünk ki van írva, plusz a szomszédé is, tegye már meg hogy az övét hozzá dobja a miénket meg hozzánk. A válasza erre az volt, hogy ő ezt nem tudja megjegyezni!!!!

Nem szoktam olyan nagy küldeményt kapni, de nem zavarna ha félbehajtva tenné be, gondolom máshogy nem férne be.

2016. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szoktam.

Férfi.

Köszönök.

Szerintem alkesz.

Igen.

Nem.

2016. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mivel mindig akkor hozza a leveleket, amikor én melóban vagyok, az első 4 kérdés számomra kiesik.

Az utolsó kettőre meg annyit, hogy a munkájával abban a tekintetben nincs gond, hogy eddig még semmit se rakott félbehajtva a ládánkba.

2016. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Néha látom. Férfi. Ha feljön a házunkig, köszönök neki, de sokszor az első ház postaládájába bedobja az összes levelet, ami az utcába tartozik és elmegy. Nem tartom kedvesnek. Mikor szólt neki az első ház tulajdonosa, hogy oda dobja be a levelet, ahová tartozik, mert nem az ő feladata munka után kiosztogatni a dolgokat az utcában, fel volt háborodva, hogy ez egy nehéz foglalkozás, ha jobban el tudja végezni, akkor vegye át a helyét. Nem vagyok vele megelégedve. Általában semmit nem rak a postaládánkba, de nem szokta félbehajtani, inkább begyűri...
2016. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!