Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak én nem akarok elköltözni...

Csak én nem akarok elköltözni azert hogy több pénzem legyen?

Figyelt kérdés

Nalam nem első a pénz

De rajtam kívül sokan az orszag tulso vegen vagy külföldön képzelik el a jövőjüket. Csak én nem?


2016. okt. 18. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8#, nem csak a lecsó. 😊 de amikor egy ablaktalan "box room" ami kb 12nm havi 500£, másik 5 emberrel egy lakásban akkor átèrtèkeled a dolgokat.
2016. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Így sem emelnek a fizetéseken nem még,ha az a több százezer ember itthon volna.
2016. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A pénz egy eszköz. Egy eszköz ahhoz, hogy nyugalomban és kényelemben élj, s majd legyen nyugdíjad is, valamint a gyerekeidnek is megadhass mindent. Ha jobb ellátásra szorulsz, megvehesd, s ne legyen gátja a pihenésednek, kényelmednek.


Így nem nem első a rangsorban, azonban, amíg mindezt pénzért adják, addig szükség van rá, és meg kell érte dolgozni.


Nem értem az olyan embereket, akik önként vetik el a jelenlegi és a jövőbeli lehetőségeiket csak azért, mert egy kis átmeneti kényelmetlenséggel (több munka vagy költözés) járna.


Ugyanis nagyon nehéz kiegyensúlyozottnak lenni, ha tudod, hogy nem lesz nyugdíjad (30-on fölül senkinek nem lesz), ha nem futja olyan ételre/iskolára/lakókörnyezetre/szórakozásra/életminőségre, ami kielégítő.

2016. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Digo én 400 fontért laktam egy boxroomnál nagyobb szobában még a múlt héten hazaköltöztem. Tény, hogy nem a lecsó miatt, hanem a magány és a robotélet miatt. És persze a gyenge font miatt havi 10 ezerrel talán, ha többet tudtam félretenni, mint itthon. A pénz nem minden, ezért is írtam, hogy akinek van élete itthon annak nem szabad feladnia sem a baráti kapcsolatokat, sem a családot.
2016. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Általában mindenki úgy van vele, hogy nem akar elmenni, de aztán munkába áll, látja hogy milyen sokat kell melózni, és mennyire nem elég a fizetése semmire. Aztán jön egy lehetőség, és kimegy. Amikor az ember saját egzisztenciát akar teremteni, rájön a pénz értékére, fontosságára. Én senkit sem ismerek azok közül, akik külföldre mentek, akik előtte ne dolgoztak volna itthon. Mindenki megpróbál itthon boldogulni, de hamar rájönnek, hogy ilyen kevés fizetésből nem lehet. Ez van sajnos.
2016. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14#, nem véletlenül tranzit város. Hosszú távon nem sokan maradnak.
2016. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

De gondolom, aki nem másokkal megy lakni, hanem van valamennyi pénze, az meg azt mondja, hogy jó Londonban.


Legalábbis az én angolul nem tudó ismerőseim, akik gyárban dolgoznak, azt mondják, nincsenek ott jó fodrászok, rosszak az orvosok, minden szar.


Aki meg úgy ment ki, hogy volt pénze, anyanyelvi szinten beszélt, annak csak annyi volt a baja, hogy az időjárás nem tetszett neki.

2016. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!