Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár évig még nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár évig még nem akarok elköltözni itthonról. Így nem költöznék össze senkivel. Ennek ellenére komoly párkapcsolat lehetséges? Szerintetek fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés

Még a szüleimmel lakom és egyetemre járok és mellette sportolok. Emellett nem dolgozom. Így itthonról sem tudnék elköltözni,de nem is szeretnék még néhány évig. Nekem ez így jó, kényelmes. Viszont úgy vettem észre, a környezetemben, hogy a legtöbb fiú már ebben a korban (20-25) össze akar költözni a barátnőjével 1 éven belül. :/

Mit gondoltok erről? Ti belemennétek olyan komoly kapcsolatba, ahol nincs tervben összeköltözés?



2015. jún. 12. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családod jó fej, akkor meg lehet szokni :) Főleg, hogy gondolom csak az egyetem végéig, vagy néhány évig kellene.
2015. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
arra sincs lehetőség, hogy ide költözzön egy fiú.
2015. jún. 12. 17:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Te sem szeretnél anyuci pici fiát. De alkalmi kapcsolataid lehetnek.
2015. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes.Ezzel mindent elmondtál.
2015. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten olyan srácot szeretnék,aki még otthon lakik.
2015. jún. 12. 17:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tetted magasra a mércét.
2015. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 nem elég annyi, hogy otthon lakjon. :DDDD

A szempontok között ez is szerepel.

2015. jún. 12. 17:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol látod te azokat a fiúkat???


Különben meg nyugodj csak meg, hogy ennek örülni fognak, ha te nem akarsz "rögtön" összebútorozni!


Én egy olyannal sem találkoztam, aki 20-25 év közt 1 éven belül költözni akar a barátnőjével. A barátom ékes példa aki minél később költözött volna össze, ha hagyom - a saját szabadsága megóvásának érdekében. Én adtam ultimátumot, ha velem képzeli a jövőt, 3 éven belül összecuccol velem. Ha 3 év nem elég erre, keresek mást aki hajlandó. Nekem buli már a távkapcsolat és 24 évesen minden csak nem korai 3 évvel hátunk mögött.


Nagyon tartanak az alkalmazkodástól!

2015. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az ismeretségi körömben, az egyetemen.
2015. jún. 12. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem probléma. Majd ha munkád lesz és keresel akkor jöhet az összebútorozás.


Ez bármily fura a férfiaknak kevésbé probléma mint a nőknek.

2015. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!