Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos emberektől kérdezem...

A magányos emberektől kérdezem, akiknek nincsen barátjuk, hogy nektek nem rossz az ha egy vidám társaságot hallotok valahol meg? Nekem nagyon rossz :\

Figyelt kérdés
főleg így mindig nyaranként
2015. aug. 15. 00:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem...
2015. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindig olyan féltékenység érzésem támad, de próbálom leküzdeni, akkor nem vagyok egyedül
2015. aug. 15. 01:02
 3/16 anonim ***** válasza:

Rettentő rossz. Főleg, hogy alapvetően társasági ember vagyok.


Eszembe nem jutna ezen az oldalon trollkodni, ha lenne társaságom.


Sajnos költöztem, és a régiek kikoptak, újakat meg még nem találtam. Nagyon rossz egyedül.

2015. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#3

Pontosan ugyanígy vagyok, a költözést leszámítva :/

2015. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egy irigy ember, soha nem is voltam, én így nem vagyok az :)

Inkább mélységesen elszomorít a dolog.

A barátaim mellőlem is kikoptak, s mivel mostanában nincs alkalmam sokat eljárni otthonról, nem is nagyon tudok barátkozni, új arcokat megismerni.

Igazából nem is volt soha alkalmam megélni azt az igazán jó hangulatú, köteltlen társasági szórakozást, valahogy mindig flúgos haverokat szedtem össze, a végére meg már befordultam én is :)

2015. aug. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#Elegant Man


Nem hinném, hogy 1 cipőben járunk, mert én nő vagyok, és nem 20-on éves.

2015. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#5: Igen, és az a szomorú, hogy itt ülök egy Budapest belvárosi lakásban, ha kiteszem a lábam, pezseg az élet, de egyedül nincs kedvem :(
2015. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#5 én sem vagyok irigy csak rossz érzés és ismerős a helyzet :)
2015. aug. 15. 01:46
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem nem rossz. Társasági helyzetben mindig is egy felesleges utánfutó voltam. Nincs mire irigykednem! jól érzem magam egyedül!
2015. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

11 napos nyaralásom utolsó napján vagyok. Végig, mindent egyedül csináltam A-tól Z-ig. Néha persze rossz volt látni a nagy baráti társaságokat, de tudtam, hogy az nem más, mint egy nagy színház, melyben az emberek inkább eljátsszák, hogy szeretnek mindenkit, minthogy egyedül kelljen maradniuk. Bele is őrűlnék egy ilyen nyaralásba.

Max egy másik emberrel jöttem volna el, de egy idő után sajnos minden jelenlegi ismerősöm sablonossága kiidegelt volna.


Hiszed vagy sem, nagyon jó volt egyedül! Úgy tűnik, nekem ez jutott. De nem bánom..


22f

2015. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!