Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit éreznétek ha megtudnátok,...

Mit éreznétek ha megtudnátok, hogy a szomszédok bulit szerveznek az elköltözésetek örömére?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rosszul esik! Eddig mindig mindenhol szerettek minket.
2016. nov. 17. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Legalább meghívtak rá téged is?
2016. nov. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem érted félre?

Lehet, hogy normál búcsúbuli.

2016. nov. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha TÉNYLEG azért szervezik, akkor igen erösen magamba néznék, hogy mi ennek az oka.

(Az, hogy SZERINTED mindenhol szerettek benneteke eddig, lehet, hogy csak infóhiány!)

2016. nov. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez azért extrém. Tényleg azért szervezik? Én még soha nem utáltam egy szomszédomat sem annyira, hogy bulit szerveztem volna, amikor elköltözött. Vagy ekkora partyarc a szomszédod, hogy mindent megünnepel, vagy te vagy nagyon elviselhetetlen.
2016. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Én nevetnék... :D

Eddig mi is mindig örültünk mikor elköltöztek a szomszédból, mert a 30év alatt mióta itt lakunk csak fura egyének voltak. Pl.: büdösek, volt egy pár akik szembe fújták egymást paprikasrayvel, általában nem fizetett senki közös költséget, rongáltak, firkáltak stb.


Mostaniak se százasok. 4 tagú család 2 kamaszodó fiúval. Állandóan rosszarcú hangoskodó rongáló barátokat hoznak ide. Csomószor tárva nyitva a bejárati ajtajuk (?). Valószínű ezért találtam meg a macskájukat a liftben egyedül...szerencsétlen cica.


Párom családja is egy agresszív rosszindulatú. Na össze is vesztek az egyik szomszéddal aki azt mondta hogy mindenki utálja őket. Persze ezen vérig sértődtek de sajnos én elhiszem. Kiállhatatlanok.

De van egy szomszédjuk akivel jóban vannak mert a nő egyedül neveli a 3 gyerekét és sokszor van segítségre szüksége...

Na mindegy.


Ne törődj vele. Örülj te is hogy az új szomszédaid talán szeretni fognak.

2016. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát én qrva jót röhögnék rajta. :D
2016. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
92%
Átmennék én is.
2016. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok én is nevetni rajta, de ez nagyon sértő. Nem vagyunk meghívva, csak hallottam, hogy mekkora a boldogság. Lehet valami "ajándékot" is kéne hagynom nekik.
2016. nov. 17. 10:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos volt valami, ami zavarta őket. Pl. ahova költöztem, itt az előző lakók távozásának örültek nagyon, mint kiderült, eléggé problémásak voltak.
2016. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Valami lehet veletek, ha ezért bulit csapnak. És ha ki vagy akadva, hogy titeket erre nem hívnak meg, az nagyon gáz.

A "búcsúajándékból" meg arra következtetek, hogy valóban probléámás lakók vagytok.

2016. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!