Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ilyen szomszéd...

Mit lehet tenni ilyen szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Van két gyerek, 2 és 5 évesek, alattuk lakunk. Egésznap futnak a lakasba reggeltől estig! Már szóltam szépen, de le se kakiljak, nem tudunk tőlük aludni sem.
2016. dec. 4. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nappal akartok aludni? Semmit nem tehetsz velük. A gyerekek mozgékonyak.
2016. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez szerintem is elítélendő. Nem tudom, hogy mit gondolnak az ilyen emberek, hogy nem zárják nappalra ketrecbe a kölköket, de legalább pórázzal kiköthetnék őket az ágy lábához...
2016. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Éjszakai műszakban dolgoztok?

Ez lehetne magyarázat arra, hogy miért nappal akartok aludni, ... de sajnos emberek zöme nappal éli az életét, tehát nem mész vele semmire.

A gyerekek már csak ilyenek, ha neked is lesz, majd megtudod, hogy egy szomszéd miatt nem fogod őket NAPPAL (!) leszedálni, különösen abban az esetben, ha semmi extrát nem csinálnak, csak gyerekmódra élnek.

Neked a megoldás:

- költözz el (de ne társasházba!)

- füldugó

- altató

Azért óva intenélek attól, hogy ilyen "kukacos" szomszéd legyél, mert úgy járhatsz mint itt az egyik kérdező, hogy az egész lakóközösség bulit rendezett annak alkalmából, hogy megszabadultak tőlük.

2016. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Irtam hogy reggeltol estig! Beleertve este 10 utan is! Nappal nyilvan nem erdekel
2016. dec. 5. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Hiába mondjátok, hogy gyerek, gyerek, a nevelésen sok múlik. Anyu mindig ránk szólt, amikor (indokolatlanul) dübögtünk, és képzeljétek el, lehet úgy futni is a lakásban, hogy nem dübögsz. Kis odafigyelést igényel, de megszoktuk, és nem volt sosem probléma. Este meg különösen oda kellett figyelnünk erre, különben szidás járt érte. Csak könnyebb elintézni annyival, hogy"jaj, gyerek".
2016. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is panelben lakok, és régebben zongoraórákat kezdett adni a felettem lakó, és mélységesen meg volt sértve, amikor ezt sérelmeztük. Sőt, megsértődött azon, hogy bekapcsoltuk hangosabbra a rádiót, mert az őket zavarta! Gondoljatok bele, napi sok órán át kezdő növendékek klimpirozását hallgatni, hát rettenetes. Miután nem értett a szóból a tanárnő, pedig nagyon sokat próbálkoztunk elmagyarázni, hogy egy panellakás nem erre való, utána a zongoraórák alatt mi is zenéltünk. Lábossal, fedővel vertük a ritmust, hangosra állitottuk a tévét, őrület volt. Akkor elköltözött. A lépcsőházban boldogok voltak többen. Igenis, ha a szomszédnak gyerekei vannak, akkor nevelje őket együttélésre, vegyen olyan szőnyeget, ami elnyeli a gyerekek ugrándozásának zaját, éjjel ne engedje őket rohangászni, stb. Most két kisgyerekkel laknak felettünk, és semmi gond.
2016. dec. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-5 éves gyerekek este 10 után? Ezt elég nehéz elhinni... Sok mindent amúgy nem tudsz csinálni, ha már szóltál nekik, de nem hatott....
2016. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!