Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kisbabasírásért bosszú?

Kisbabasírásért bosszú?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos kisbabám aki éjszaka nehezen alszik ezért sokat sír. Egy ideje elkezdtek a szomszédok zajolni, ordít a tv stb. Kell tolerálni a szomszédoknak a sírást? Vagy szólhatok, hogy maradjanak csendben?
2016. dec. 14. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Megkérheted őket, de nem hiszem hogy kötelesek lennének figyelembe venni. Ha pedig tényleg bosszúból csinálják akkor még rá is tesznek ha szólsz. Emellett ilyenkor szerintem bunkóság szólni. Értem én hogy a gyerek sír (hiszen gyerek, azok ezt csinálják), de ha a többiek nem szólnak érte hanem tudomásul veszik akkor te is vedd tudomásul hogy ő pedig a TV-t hallgatja magasabb hangerőn. Értem én hogy a gyereknek nem tudod állítani a hangját, a TV-n meg lehet. De azt meg te értsd meg hogyha tőletek jöhet bármilyen zaj akkor másoktól is.
2016. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólni szólhatsz, de a válasszal biztosan nem leszel elégedett.
2016. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Ne foglalkozz velük, a lényeg, hogy a gyerek egészséges legyen, sírjon csak, amennyi jólesik neki. Én, amikor albérletben tanultam egyetemi vizsgákra a szoszédban állandóan sírt a kisgyerek, de hozzászoktam és nem zavart a tanulásban sem.
2016. dec. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Történt egyszer, hogy mikor a lányom 1 éves volt,barátnőmnél laktunk, és az alattunk lakó párnak babája született. Míg lányom egyáltalán nem volt sírós, az ő babájuk minden éjjel fél-egy órákat ordított.Nyár volt, meleg, nyitott ablakok mindenkinél. Nem szóltunk, mert előfordul. Viszont rá egy évre elköltöztünk. Közben nekik még egy gyerekük született.Eltelt még 2 év, mikor egyszer lányom és barátnőm unokaöccse egyszerre voltak barátnőmnél pár órát. Kicsit szaladgáltak a szobában. Az alattunk lakó pár férfi tagja egyből jött fel, hogy hagyják abba, mert a gyerekei épp délutáni sziesztáznak odalenn.

Szerinted ez így igazságos volt a részéről?Barátnőm mondta, hogy mikor a két lenn lakó gyerek sikoltozik, ugyanúgy felhallatszik, ő mégse szól semmit.

Ha a te gyereked éjszaka ordít, és ezzel zavarja a szomszédokat, akkor ők is ugyanúgy zajonghatnak. Neked is tolerálnod kéne.Nehogy már még te szólj.

2016. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

#4

Szerintem mondjuk különbség van aközött, hogy egy lakóközösségben mindenki zajol, meg aközött, hogy a gyereksírás ellen beizzítják a tévét, szimpla bosszúból. Az úgy nettó parasztság.


Kérdező, átmehetsz, de valószínűleg csak balhé lenne belőle. Gondold át, vallalod-e.

2016. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem biztos, hogy bosszúból teszik.

Lehet, hogy azért hangosítják fel a TV-t, hogy ne hallják a babasírást, ami valljuk be egy kívülálló részére minden éjszaka nem lehet kellemes.

A 10 hónapos baba RENDSZERES éjszakai sírásáról meg az a véleményem, hogy ez nem normális dolog, valami nincs nálatok rendben, beszélj a gyerekorvossal, védőnővel.

Lehet, hogy a napközbeni altatási szokásokon kellene változtatni, vagy többet kellene friss levegőre vinni, vagy a csuda tudja, de hogy nem normális dolog az tuti.

2016. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha a szomszédaid dolgozó emberek, akkor megértem, hogy nem tolerálják az éjszakai gyereksírást. Nem könnyű úgy helytállni egy melóhelyen, hogy előtte szinte semmit sem aludtak. Tudom, nem te tehetsz róla, de nekik akkor is szarabb. Szerintem ne szólj nekik.
2016. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Minden kisbaba sír es ordit, ez igy természetes!!! Ne viccelj már, h aggódsz miatta! Az összes majom aki melletted lakik is volt ekkora es ugyanigy orditott mint most a te babad.

Amugy ha mar nagyobb lesz, akkor mar nem fog orditani ejjel, helyette viszont fog az apro labacskaival szaladgalni es azt meg az also lakonak kell toleralni. Ha még nagyobb lesz, bomboltetni fogja a zenet es a haverokkal fog cigizni a lepcsohazban, ha pedig még nagyobb, akkor a csajaval/pasijaval fog hangosan szexelni :))

Ez az elet rendje...

2016. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!