Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak a felső szomszéd...

Mit csináljak a felső szomszéddal?

Figyelt kérdés
A lényeg. A felettünk lévő lakásban törökök és lengyelek és portugálok laknak. Egy nemzetközi irodában dolgozunk, ők pedig Erasmus diákok, szóval mi intézzük minden hülye kis dolgaikat. Rendszerint vasárnap este, vagy hétköznap állnak neki házibulit csinálni, pedig tudják jól, hogy másnap nekünk dolgozni kell, ráadásul az ők szarjait intézzük. Párom már többször felment szólni, hogy fejezzék be, harmadjára (hajnal 3kor) már nem éppen udvarias, kedves szomszédként. Említettük már, hogy ha legközelebb csendháborítást hajtanának végre este 10 után hétköznap vagy vasárnap, akkor nem szólunk nekik, csak a rendőrségnek. Ennek ellenére nem fejezték be, még jobban tomboltak. Meg akarom őket leckéztetni, apró "gonoszságokkal", csak hogy tanuljanak kicsit, kivel is kekeckednek. Nem gondolok dúrva dologra, csak apróságokra, ami épp olyan kellemetlen lehet nekik mint nekünk a kialvatlanság
2012. okt. 8. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Látom, te sokkal alacsonyabb szinten vagy, mint a fölötted lakók, mert ök csak jókedvüek, te meg kimondottan rosszindulatú.
2012. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi vagyok, nekem az alsó szomszéd ilyen. Az 1. válaszoló meg egy gyökér, aki nyilván kint lakik a puszta közepén, ahol semmi inger nem éri
2012. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az elsö vagyok, csak kultúremberek között élek, társasházban, de itt senki nem akar kitolni a másikkal, hanem értelmes ember módon élünk egymás mellett.
2012. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első, legyél te jókedvű, mikor már napok óta kialvatlan vagy.

A kérdezőnek meg csak annyit mondanék, hogy ha ők így állna a ti dolgaitokhoz, nektek is így kéne az övékhez. Azt írod, ti intézitek az ügyeiket. Hát nagyon kapkodjátok el! Kicsúsznak a határidőből? Hiányzik majd nekik ez-az? Így jártak. Ha ilyen kultúrálatlan, neveletlen népség, akkor menjenek inkább haza!

2012. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
12:05 És szerinted mit lehet tenni ilyen emberekkel, mikor a szép szóból nem értenek, akárhányszor kéredmeg őket?
2012. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs csendháborítás /a régi este tíztől számított/;

2. NYUGALOMHOZ VALÓ JOG van, ami nem időkorlátos / 0 - 24-ig/;


Szépen ráhívod a rendőröket, 3-4. alkalom után, megunják, és csekket osztanak.

2012. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Portugáliában élek, itt még van csendháborítás. Kíváncsi lennék a törökök tudják e mi történhet ha rendőrségi ügyük van... csak mert ugye vízummal tartózkodnak az országban
2012. okt. 8. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben azt csináltam,hogy reggel 6kor amikor mentem dolgozni, jó hosszan nyomtam nekik a csengőt:) Egész estés ivászat után elég kellemetlen lehet:)
2012. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mustafa33 ***** válasza:

reggel reprókat plafonközelbe, telibasszus, és mehettek munkába.

80%-os te bizonyára a legfelső emeleten laksz.

2012. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!