Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elviselhetetlen felső szomszéd...

Elviselhetetlen felső szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
3 műszakban dolgozik, este, hajnalban haza ér még zuhanyzik, eszik, állandóan felébreszt a hangoskodásával. Mikor aludna bömböltetem a zenét, ütöm a plafont, de semmi. Hogy lehet elüldözni? Nem lehet nyugodtan pihenni tőle.
2016. dec. 15. 12:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Ez nagyon durva, aki hajnalban eszik azt életfogytiglanra kellene ítélni.
2016. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tenni elviselhetetlen alsó szomszéd ellen, aki azt kifogásolja, hogy a felső szomszéd enni mer a saját lakásában?

Én bizony már feljelentettem volna a kérdezőt, az hétszentség.

2016. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen szomszédom. Nem szoktam felébredni ilyen hétköznapi dolgokra, mint fürdés, kajálás.

Ami zavar, az a hangos zene és a kiabálás. Sajnos ilyen is volt már.

Amiket te írtál, azokért nem lehet szólni és nem is zavaróak, normális hétköznapi tevékenységek. Inkább te vagy a bunkó, hogy zaklatod a zenével és a plafon ütögetésével.

2016. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Téged kéne elüldözni a pusztába, bunkó proli!
2016. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzással és evéssel ébreszt fel? Lakáson belül sem kelnék fel rá.... Szerintem neked vannak alvási nehézségeid, fordulj szakemberhez.
2016. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
4%
Amikor alszik akkor üvöltetni a zenét és fúróval fúrni a plafonját... én ezt csinálnám..
2016. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Ez kamu lesz :D
2016. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok__..



Keress magadnak egy hobbit. Még mindig te vagy az elviselhetetlen szomszéd, nem pedig ő.

2016. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy szomszédom aki folyamatosan zaklatja az embereket mert neki sose tetszik semmi. Főleg hogy sosem jogos az ami neki épp problémát okoz, depressziós szar az élete ezért a szomszédokat zaklatja.
2016. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Bömbölteti a zenét meg üti a plafont, de ahhoz nincs esze hogy felmenjen és emberi hangot megütve megbeszéljék a dolgot.
2016. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!