Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elviselhetetlen felső szomszéd...

Elviselhetetlen felső szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
3 műszakban dolgozik, este, hajnalban haza ér még zuhanyzik, eszik, állandóan felébreszt a hangoskodásával. Mikor aludna bömböltetem a zenét, ütöm a plafont, de semmi. Hogy lehet elüldözni? Nem lehet nyugodtan pihenni tőle.
2016. dec. 15. 12:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Fú de rossz idegesítő az olyan szomszéd, aki veri a plafont, és üvölteti a zenét, ha aludni akarok, mert 3 műszakban dolgozok, és még az is zavarja, ha este munka után harapnék valamit, vagy le akarok zuhanyozni, hogy ne koszosan feküdjek le az ágyba...
2016. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Füldugóval mi a bajod?
2016. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
33%

Vagy személyesen megpróbálod vele megbeszélni, vagy semmit. Rendszerint a házmesterek "semmit sem tudnak/akarnak tenni" hozzáállásúak.


Fölöttem egy tank lakik, aki úgy veri a sarkát a padlóhoz, mint aki nem 100-as. 1× szóltam a gondnoknak, aki nmég őt védte...

2016. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
Gyökér vagy. Remélem, egyszer lemegy hozzád, és jól megver. Azt érdemelnéd.
2016. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%
Nincs jogod alapvető tevékenységeket megtiltani akkor se ha zavar. Igazából az illető helyében már belevertem volna néhányat a fejedbe ezek után az biztos.
2016. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy hallod, ahogy eszik??? Ilyen hangosan rág? Vagy nincs a hűtőjén gumicsík???
2016. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi utolsó, már feljelentette őt a felső szomszéd hangfelvétellel és 2, a kérdező zenebömböltetését tanúsítani hajlandó szomszéddal megtámogatva :D
2016. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
ne bassz már fel, hogy ez komoly... fél évig laktam villamosmegálló felett, másfél hét alatt megszoktam... ha ez igaz (én el tudom képzelni, sajnos ismerek hozzád hasonló embereket), akkor itt csakis veled van a baj. remélem téged fognak elüldözni valami cigányputri környékére, és akkor tényleg tudni fogod milyen az, amikor rossz szomszédod van és reggeltől reggelig megy az ordibálás-cirkuszolás, zuhog a zene, stb.
2017. jan. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!