Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elviselhetetlen felső szomszéd...

Elviselhetetlen felső szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
3 műszakban dolgozik, este, hajnalban haza ér még zuhanyzik, eszik, állandóan felébreszt a hangoskodásával. Mikor aludna bömböltetem a zenét, ütöm a plafont, de semmi. Hogy lehet elüldözni? Nem lehet nyugodtan pihenni tőle.
2016. dec. 15. 12:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
98%

Kedves 10-es, de milyen indokkal menjen fel?


"Legyen szíves ne járjon dolgozni, ne fürödjön és ne egyen a lakásában, mert én egy összeférhetetlen idegbeteg vagyok és már szitává furkáltam a plafont ami várhatóan rám szakad, de maga ezzel nem törődik."

2016. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Jogos, inkább általánosságban értettem a szomszédvitákat illetően. Mindig első a másik visszaszívatása és a bosszú, a kommunikációra nem nagyon gondolnak (mivel fosnak odaállni más elé ha bajuk van és inkább kerülőúton áskálódnak). A viták nagy részét meg lehetne oldani ezzel, mert együtt kell élnünk.
2016. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tényleg rászakad egyszer a plafon a kérdezőre.
2016. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%
troll veszély
2016. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" válaszokat. Nem tehetek róla hogy minden lehallatszik, de ő nincs tekintettel másokra.
2016. dec. 15. 14:29
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A te also szomszedod hozzad mit szol? Miota laksz tarsashazban? Miert nem koltozol kertes hazba?
2016. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Alattam 2 süket mami lakik, ők nem hallják a szomszédot. Már próbáltam beszélni velük, hogy csinálni kéne valamit, de őket nem zavarja.
2016. dec. 15. 14:42
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Elviselhetetlen vagy.
2016. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%

Mert te aztán nagyon tekintettel vagy rá ha bömbölteted a zenét meg ütöd a plafont amikor három műszakba dolgozik a szerencsétlen.

Akkor hogy te nyugodtan tudj aludni ő ne egyen meló után, ne zuhanyozzon le hanem feküdjön be büdösen èhesen hogy neked ne legyen problémád.

És az is nagyon korrekt dolog hogy a háta mögött szövetkeznél más szomszédokkal hogy elüldözd.

2016. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Menj már kérdező...evés, fürdés nem indokolatlan zajkeltés, és átlagemberek ezeket a zajokat megszokják. Laktam már kanyarban lévő villamosmegálló mellett. Tehát telibe kaptam a csikorgást, a fékezés/gyorsítás búgását, az ajtók nyitását/zárását, a csengő hangját.

Egy hétig szar volt, utána semmi gond, még nyáron sem. Most van egy mechanikus, felesütős falióra a szobámban, amit éjszakára úgy némítok, hogy a hangrudakra egy vastag gumiköpenyt húzok, így a csengő ütések tompa puffanássá válnak. Néha felver félálomból, de 99%-ban simán elalszom ütésmentes időben, és nem ébredek fel a továbbiakban.

Te vagy nem vagy elég fáradt, vagy az átlagosnál jóval alacsonyabb a tűrőképességed. Apu is ilyen, gyűlöltem, hogy bealudt a nagyszobában, és az egész családnak lábujjhegyen kellett járnia, mert kb úgy ébredt fel, mint akinek szívrohama van, és persze le lettünk cseszve.

De ha te vagy az "eltérő", akkor be kellene látni, hogy neked kell kitalálnod valamit.

Füldugó, mennyezet/szobád hangszigetelése...attól függ, mennyi pénzed van.

Fogd fel, hogy a társasház ilyen. Biztosan nem direkt csinálja, éjszakai műszak után szerintem nem órákig pancsol, hanem gyorsan lezuhanyozik, hogy mehessen aludni.

2016. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!