Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni az aljas...

Mit lehet tenni az aljas szomszédok ellen?

Figyelt kérdés

Egy tanyavilágban/szórványtelepülésen lakom. Nagyjából 30-50 fő élhet itt. Infrastruktúra egyenlő a 0-val, tömegközlekedés nincsen. E miatt van 2 autónk, most is jelenleg az egyik 1 hete szerelőnél van, ha nem lenne a másik nem tudnék kimozdulni a házból, lesném a szerelőm, hogy mikor hozza a járgányt. A szüleimmel élek, mind2 nagyon beteg. Az egyik után ápolási díjat veszek fel, a másiknak meg én vagyok a gondnoka. A ház rossz állapotban van, de az én idén elkezdtem az udvart rendbe tenni (kaszálás, szemét kihordás, stb.).


A ,,szomszédaim" elkezdtek irigykedni. Egyszer rajta kaptak illegális favágáson és egyből jelentették annak akihez tartozik. Ez szerintem egy hatalmas aljasság, nem az Ő fáikat vágtam ki. Jelenleg a fához is nagyon nehéz hozzájutni, Csongrád megyében nagyon drága a fa (31.000/m3 áron vettem két hónapja). Képesek voltak azért feljelenteni, mert 3 db olyan fát kivágtam ami jövőre vissza nő magától is. Erre eléggé berágtam és sajnos nyomdafestéket nem tűrő szavakat kiabáltam ki a nagyvilágba. Ezt felvették meg egy olyan közlekedési helyzetet amit nem tudtam másképpen megoldani: egy nagyon rossz úton jött szembe velem egy biciklis, kicsit fáradt is voltam és lyukakat kerültem ki. Felvették ezt és úgy állítják be, hogy ráhúztam az ürgére az autót.


A felvételeket mutogatják mindenhol és megfenyegettek azzal, hogy felkeresik az illetékes házi orvost azzal, hogy vizsgáltasson ki pszihiáterrel. Ha ez megtörténik veszélybe kerül az ápolási díjam meg a gondnokság meg a későbbi jövőm is (hova vesznek fel egy bolondot?). Jelenleg iskolába is járok. Úgy érzem, hogy most már hivatalos szervek felé lépnem kell. Mit tehetnék? Hova forduljak? Keressem meg én a helyi önkormányzatot ,,megelező csapásként"?



2016. dec. 23. 11:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjátok, nagy kamugép a kérdező aki szimplán csak balhézni akar mert unalmas az élete.
2016. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
89%

Nem te vagy az aki a másik kérdésben biciklit akar tolni az autópálya melletti járdán, mert nincs kocsija és másképpen nem tud közlekedni?Most meg hirtelen lett 2 autó is és bicajosokat sodorsz el? :D


Egyébként ,ha bolondnak nyilvánítanak ,akkor büntetlenül agyonverheted a szomszédokat mert nem leszel törvényileg beszámítható és csak kényszergyógykezelést fogsz kapni :D

2016. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

32.!


Az oltári nagy kicseszés volt, hogy erre a hídra nem tettek gyalogjárdát, a Pentele hídon meg van...


Van 2 autóm is, de szeretek biciklizni!

2016. dec. 24. 19:53
 34/35 anonim ***** válasza:
6%
Persze hogy kicseszés,de magyarországon élsz tudhatod, hogy mennek itt a dolgok, a kisemberrel folyamatosan packáznak, kiszúrnak már csak úgy élvezetből is.Hidd el ,ha Orbán haverja venne ott telket a szomszédodban,külön kisvasút vinné át a pályán.
2016. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szomoru inkabb hogy mennyi a rosszindulatu ember itt magyarorszagon. Miert kell ilyen stilusba besz.szegeny kerdezővel.

Nem helyeslem a lopast de a szomszed az tenyleg gonosz ill.olyan rosszindulatu mint sajnos a legtobb magyar. Inkább vennétek eszre magatokat es nézzetek magatokba, vagy magatok viselkedeset nem latjatok?

Probald nem szamba venni a szomszedokat es bocsass meg nekik .

2017. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!