Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Folyton provokálnak és beszólo...

Sz.Bendy kérdése:

Folyton provokálnak és beszólogatnak mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ahol lakok van egy srác aki elhiszi magáról hogy nagyon kemény és ha a barátaival van és meglátnak folyton lofázik nekem. De a múltkor a buszon találkoztam vele és akkor egyedül volt de akkor csak rámnézett aztan elment hátra és leült.

2017. jan. 13. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zúzd meg, ha egyedül lesz legközelebb.
2017. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Clay Morrow ***** válasza:
Mert csak a haverokkal nagy a pofája, egyedül már nem mer. Én is ismerek pár ilyen férget. Egyszer jól leoltod a sárga földig vagy megvered. Azt is csinálhatod, hogy ignorálod, nem veszed föl.
2017. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb egyedül lesz, jó keményen szólj be neki, és kérd számon tőle, hogy ő mi a f@*sznak szól be neked.
2017. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. De ha megverem nem fog jönni a haverjaival verekedni mert nincs sok kedvem 5 emberrel összeverekedni?
2017. jan. 15. 15:57
 5/8 Bekecs Béla ***** válasza:

Én szétkapnám az 5 haverjával együtt. Utálom az ilyen nagyfiúkat. Leakasztasz egyet valamelyik hányingernek a többi elmenekül. Ha nem, legalább egy jót szórakozol. :D

Legalábbis én ezt tenném.

2017. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, de, lehet, hogy meg akarnak majd verni. na és? Mit fognak majd mondani? "Megverük, mert kiállsz magadért"? Vagy mi? Szerinted ők mit csinálnának, ha te beszólogatnál nekik? Megvernének, aztán szétkürtölnék mekkora egy beszólogatós gyenge csicska vagy. Most nem ez lesz, most szépen kiderül, hogy ők szólogatnak be, és te csak azt tetted, amit mindenki más tett volna. Egyszerűen szólj vissza nekik, kérd számon tőlük, hogy miért szólogatnak be ok nélkül másoknak. Ha a jogos védekezésed után megvernek, akkor már tudni fogod, hogy kik is valójában. És ha esetleg a jövőben nekik szólnának be, és erre ők lennének felháborodva, akkor már tudnád, hogy semmi joguk felháborodni, hiszen ők is ezt tették másokkal.
2017. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz,miket szolnak be. Gondolj ki elore poenos valaszokat! Szoval usd el poennal. Vedd lazan. Azert csinaljak,mert idegesit/zavar Teged.


Vegyel 1-2 sokkolot. Arra az esetre,ha megprobalnak megverni. Attol felnek az ilyenek. ( Ha nem ertik a viccet.)

2017. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam is volt ilyen a suliban. Csak én lány vagyok, és az egyik lánynak nem voltam szimpi mert szimplán irigy és folyton beszólogatott ha a kis barátnőivel volt. Akkor nem vettem magamra, de amikor egyedül volt oda szóltam hozzá hogy "mivan ilyenkor nincs nagy pofád." Azóta nem is szólogat be. De a barátnői probukálják még magukat de egyszer ha egyedül fogom látni vmelyiket is kérdőre fogom vonni őket is, és szerintem tedd ezt te is. ;)
2017. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!