Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csal engem zavar, hogy az...

Csal engem zavar, hogy az utcán szagolnom kell a dohányfüstöt?

Figyelt kérdés

Pl előttem sétál valaki és közben dohányzik. Rám fúja a szél az összes füstöt,kikerülni se lehet.

Vagy az egyetemen a Kémia épület előtt a bajárattól néhány méterre cigiznek. És ahogy elstálok előre tudom,ho gy a pofámba megy sz egész füst.

Én betiltanám a dohnyzást,legalábbis az utcáról. Nem hiszem el,hogy nem bírják ki cigi nélkül amíg haza nem érnek az emberek. Otthon a négygalkpzött rágyújthatnak.

Nem akarok többé passzíb dohányos lenni, gyakran a hényiger kerülget a cigifüst miatt.

Miért nincsenek tekintettel a donyosok embertársaikra?

Ne gyúktsanak rá,ha sokan vannak körülöttük.


2017. jan. 27. 18:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A szmog miatt mégjobbam zavar mostanság a dohányzás.az utcán.

Egy 50métert nem lehet cigifüst nélkül lesétálni. Egyik cigifüstből a másik ember cigifüstjét kell letüdőznöm,ha előttem seétálnak és ugyanarra tartunk kikerülni se lehet.

2017. jan. 30. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!