Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Újépítésű lakásban mennyire...

Újépítésű lakásban mennyire lehet hallani a szomszédokat?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatok érdekelnének, olyanoktól, akik ilyenben élnek.
2017. febr. 3. 09:45
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem lehet megmondani. Egy régi panelnál standard a dolog. De a mostani lakásokat különféle vállalkozások építik, így más anyagot preferálnak, más a falvastagság... Úgy ahány ház annyi féle válasz.
2017. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor beköltöztem, akkor új építésű volt a lakás. ( Mi vagyunk az első tulajok.)

A ház beton héjszerkezetű, 38 cm.-es tégla falakkal.

Van, amikor hallom a szomszédot ( persze nem azt, hogy beszél, vagy járkál - hanem ha kalapál, fúr, hangosan hallgatja a zenét) de egyáltalán nem zavaró mértékben.


Előtte egy VIII. kerületi, 100 éves bérházban laktam. Azt sem hallottam hogy a felső szomszéd egy ipari varrógépen varr.

2017. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az új, csilivili lakóparkok többnyire elegáns panelek. Ugyanúgy mindent hallottam, mint anyukám lakótelepi kis lakásában. Plusz többnyire fiatalok veszik ki albérletbe, akik aztán tudnak hajnalig kint ülni a teraszon és hangos zenét túlüvöltve társalogni hajnalig. Nem gyakran, kéthetente egyszer. Na de közös az udvar, szóval hol itt, hol ott van ez, olyankor senki nem tud pihenni.
2017. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, modernebb panel. Túl sok ember túl kis helyen. Az új építésű lakóparkok gyorsan épülnek, a lehető legolcsóbb anyagokból. Semmiben sem különbözik mint a panel.
2017. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Attól hogy, hogy ki milyen hangosan szeretkezik. Az impotens kérdező sehogyan sem.
2017. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!