Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van lenézve Borsod-Abaúj...

Miért van lenézve Borsod-Abaúj-Zemplén megye? Máshol tejjel mézzel folyó Kánaán van?

Figyelt kérdés
Pàr éve dolgoztam Vas megyei emberekkel Ausztriàban de én voltam a borsodi c...Én főiskolàra jàró , azt benem fejező de 8osztàlyos gimnàziumban érezttségizett ember vagyok. Nem vettem magamra. De szerintük itt bűnözők és alja romàk laknak akiken a milliomos maffia romàk élősködnek. Van itt ilyen ember nem kevés tény és való! De rengeteg szép tàjunk, hìres helyünk van Monok,Széphalom Nìvós egyetem Miskolcon. Az orszàg két lagnagyobb vegyi üzeme itt van. BC (Bvk) Mol Petrolkémia (Tvk) Berente orszàg leggazdagabb települése. (Tudom Csenyéte a legszegényebb) Rengeteg hìres embert adtunk az orszàgnak. Gönci barackot és pàlinkájàt. ....

2017. febr. 5. 12:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

[link]


Hát ezért! Erről ennyit!

2023. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mekkora erkölcsi piedesztálról lehet lenézni valakit azért, mert szegényebb? Gondolom, ha téged nézne le Ausztria vagy Svájc, fel lennél háborodva :D
2023. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ki nézett le kit?
2023. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ja ok
2023. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!