Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gáz, amit a lakótársaim...

Gáz, amit a lakótársaim csinálnak, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy eszik a kajámat. Pl. a tejet rendszeresen fogyasztják, multkor reggel a kávémba nem maradt elég, pedig előző nap még majdnem tele volt. Utána vettek helyette egy dobozzal, de akkor is idegesitő volt, hogy a kávémat nem tudtam rendesen meginni reggel.

Volt a hűtőben egy doboz sajtos kenőm, kb. 2-szer ettem belőle, több mint a fele még megvolt, multkor akarok vacsizni, és hűlt helye. A szemetesben ott volt kidobva az üres doboz. Én nem sajnálok tőlük egy kicsit, ha éppen nincs mit a kenyérre kenniük, de azért ne egyék meg már szó nélkül az egész dobozzal, ugy, hogy én már kenyeret, mindent kikészitettem a vacsihoz, és akkor látom hogy nincs!

Többféle kajámra szintén rájárnak, pl.a megkezdett doboz gombából tűnt el, zacskósleves, egy dobozban volt négy zacskó, abból is tűnt el, egy-egy darab gyümölcs, akkor hoztam otthonról egy kis üveg otthoni eper lekvárt, jó házi készitésű, erre ma látom, hogy helyette ott van egy doboz bolti dzsem...biztos megették a házit, aztán vettek helyette, de itt sajna a lényeg a házin volt :(

Ne értsetek félre, nem sajnálom megosztani amim van, de szerintem van különbség aközött, hogy megkinálom őket, vagy pedig titokban, sunyi módon járnak rá a kajáimra, főleg ugy, hogy ez csak egyirányú dolog, én soha nem eszem az ő dolgaikat, csakis mindig az enyémek tűnnek el! Még ha később vesznek is helyette (hozzáteszem másfajtát, nem olyat amit eredetileg én szerettem volna), de abban az adott pillanatban kissé idegesitő, hogy meg szeretném enni, és nincs ott!

Szerintetek jogosan vagyok felháborodva? Mit tennétek ilyenkor?


2017. febr. 13. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg nekik, hogy idegesítő, én még a saját családommal is balhézok, ha valamit veszek magamnak és megeszik előlem. Nagyon bosszantó.
2017. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem bírnám elviselni. Eleve külön zárt dobozom lenne a hűtőben. Be is avatnám őket, hogy köszönjék maguknak, hogy zárom előlük a kaját.

Ha meg rossz arcnak neveznek ezért, mondd, hogy inkább rossz arc leszel, mint éhes.

2017. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalom, oke. Megeshet, hogy veletlenul megeszik. De ez mar a sorozatban a sokadik. Nyisd ki a szadat, mert a bolondjat jaratjak veled.
2017. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Gáz e ? Kérdezés nélkül valakinek felzabálni a kajáját, nonszensz. Tiszta hülyének néznek téged. Kik ezek, ki vagytok, munkásszálló, kollégium ?
2017. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, ha csak 1-2-szer történt volna meg, azt mondom oké, előfordul. Lehet hogy a tejjel kapcsolatos szöveg hülyén hangzott, meg nem az a baj hogy sajnálok tőlük pár korty teejt, hanem hogy rendszeresen az enyémből isznak, és ha vesznek helyette, általában azt is ők isszák meg....mindenképpen fogok nekik szólni, mert ilyen helyzeteket csak igy lehet megoldani. De nem voltam benne biztos, hogy jogosan vagyok-e felháborodva, de ezek szerint akkor nem csak engem zavarnak ilyen dolgok!
2017. febr. 13. 23:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Állj már a sarkadra! Több önbizalmat! Ez lopás! Te hányszor vettél el tőlük valamit?
2017. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ha jól emlékszem, egy kb 2x2 centis kirántott hús darabkát vettem egyszer el a tálból,ami itt volt a konyhában, ezen kivül én tényleg nem nyúlok az ő kajájukhoz! :D

Köszi a pozitiv választ mindenkinek! Legközelebbi ilyen esetet tuti nem hagyom szó nélkül!

2017. febr. 14. 00:03
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerezz egy akkora dobozt,amekkora az ablakod párkánya, és tartsd ott az ételeidet.
2017. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálnám, ha a komfort és kényelem rovására menne a dolog, nem szeretném a konyha helyett külön a szobámban dugdosni a cuccaimat :( az lesz, hogy szólni fogok nekik, ha utána is folytatják, akkor beszélek a tulajjal, (hálistennek vele nagyon jóban vagyok, velem soha nem volt semmilyen problémája), hogy figyelmeztesse őket, hátha az hatásosabb lesz, ha esetleg tovább folytatnák
2017. febr. 14. 00:08
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
próbáld ki hogy nem veszel semmit két hétig, és az ő kajájukat eszed.
2017. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!